Reklama

Pole-Position v Moto2 si vyjel Sam Lowes Hlavní obrázek k článku: Pole-Position v Moto2 si vyjel Sam Lowes

Stejně jako v kubatuře Moto3 si Pole-Position pro «Tissot Grand Prix of Doha» vyjel v prostřední kubatuře vítěz z minulé neděle, tedy Sam Lowes. Vedle něho se postaví na start závodu Remy Gardner a Marco Bezzecchi.

Druhou řadu gridu vytvoří Rookie Raul Fernandez, Jake Dixon a další Rookie Ai Ogura. Třetí si vyjeli Fabio Di Giannantonio, Joe Roberts a Aron Canet, když Augusto Fernandez dokompletoval Top-10 dnešní kvalifikace Moto2.

TISSOT GRAND PRIX OF DOHA - Moto2 Qualifying Nr. 2

1 22 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team Kalex 281.9 1'59.055
2 87 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo Kalex 275.5 1'59.192 0.137 / 0.137
3 72 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 273.4 1'59.327 0.272 / 0.135
4 25 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo Kalex 282.7 1'59.441 0.386 / 0.114
5 96 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing Kalex 279.0 1'59.443 0.388 / 0.002
6 79 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 277.6 1'59.692 0.637 / 0.249
7 21 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 275.5 1'59.696 0.641 / 0.004
8 16 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team Kalex 277.6 1'59.727 0.672 / 0.031
9 44 Aron CANET SPA Solunion Aspar Team Boscoscuro 275.5 1'59.785 0.730 / 0.058
10 37 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team Kalex 279.7 1'59.809 0.754 / 0.024
11 62 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 Kalex 279.0 1'59.870 0.815 / 0.061
12 75 Albert ARENAS SPA Solunion Aspar Team Boscoscuro 280.5 1'59.885 0.830 / 0.015
13 11 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 278.3 2'00.012 0.957 / 0.127
14 6 Cameron BEAUBIER USA American Racing Kalex 283.4 2'00.040 0.985 / 0.028
15 64 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team Kalex 272.0 2'00.077 1.022 / 0.037
16 23 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP Kalex 274.8 2'00.108 1.053 / 0.031
17 9 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up Boscoscuro 278.3 2'00.142 1.087 / 0.034
18 13 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 276.9 2'00.532 1.477 / 0.390
19 97 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing Kalex
20 14 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP Kalex
21 12 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team Kalex
22 5 Yari MONTELLA ITA MB Conveyors Speed Up Boscoscuro
23 35 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex
24 19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team Kalex
25 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta
26 40 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 Kalex
27 55 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS
28 10 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta



Login Přihlásit Registrace ›