Reklama

Pokračuje šampionát MotoAmerica Hlavní obrázek k článku: Pokračuje šampionát MotoAmerica

Šampionát US-Superbike, nyní zvaný MotoAmerica, pokračuje tento víkend druhým závodním víkendem na okruhu Elkhart Lake. Eurosport Player přenáší oba dva závody - v sobotu v 20:15 a v neděli ve 20:30 - LIVE, pochopitelně se jedná o placenou službu (6,99 Euro měsíčně).

Poprvé v této nelehké době způsobené Corona virem budou přítomni diváci, umožňuje to obrovský areál Road America. Fanoušci musí být vybaveni rouškami a musí dodržovat mezi sebou minimální odstupy, což tento obrovský areál umožňuje.

V šampionátu MotoAmerica kubatury Superbike vede po prvních dvou závodech s maximálním možným počtem bodů Cameron Beaubier (Monster Energy Attack Performance Yamaha) - 50; o 14 bodů před týmovým kolegou Jake Gagnem (36), třetí je Josh Herrin (26) o dalších 10 bodů zpět. Čtvrtý je Wyman (24), Top-5 kompletuje Scholtz (20). Jeden z velkých favoritů, ex-mistr světa Moto2 Toni Elias, ani jednu jízdu úvodního závodního víkendu MotoAmerica nedokončil, takže ještě letos nebodoval.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama