Reklama

Nahradí Zarco našeho jezdce Abrahama? Končí Abraham v MotoGP? Hlavní obrázek k článku: Nahradí Zarco našeho jezdce Abrahama? Končí Abraham v MotoGP?

Během dnešního odpoledne uveřejnily francouzský web paddock-gp.com a italská internetová stránka corsedimoto.com zprávu, že aktuální jezdec týmu LCR Honda Johann Zarco z Francie by měl absolvovat sezónu 2020 za španělský tým Reale Avintia Racing Ducati.

V rozhovoru na obou webech příchod Johanna Zarca do španělské stáje majitele Raula Romera potvrdil sportovní ředitel tohoto týmu a ex-pilot WorldSBK Ruben Xaus.

Celý «dominový efekt» se spustil čtvrtečním oznámením Jorge Lorenza, že ukončí po Grand Prix Valencie závodní činnost. A tím se uvolnilo místo na motocyklu Honda v jedné ze dvou závodních stájí: V továrním týmu Repsol Honda, nebo v satelitu LCR Honda.

Rovněž přímo v paddocku na okruhu «Circuit Ricardo Tormo» je toto téma hodně žhavé, neboť se nám podařilo spojit se přímo s některými osobami blízkými našemu webu.

Samozřejmě, že zůstaneme přímo «LIVE» u tohoto tématu a budeme vás o celé situaci průběžně informovat.

Ale jen závěrem: Esteve Rabat nedávno prodloužil smlouvu se stávajícím týmem, takže ten rozhodně vyměněn nebude. A nikdo nevíme, zda ve smlouvě Karla Abrahama není nějaký odstavec, třeba o počtu bodů ve stávající sezóně, resp. o umístění, apod.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama