Morais a Willi Racing po pátku

Nepříliš podařený úvodní den na okruhu «Motorland Aragón», kde se koná víkendová «Gran Premio Movistar de Aragón» má za sebou brněnský tým Willi Race Racing. Jihoafrický jezdec Sheridan Morais totiž obsadil časem 1:57.138 min. až 33. místo, když na Marcela Schröttera ztratil 3.568 sec.

Sheridan Morais: “Je to velmi zvláštní pocit sedět 5 dní po 24 hodinovém závodě v Bol d'or opět na menší motorce při závodě Moto2. Dostal jsem se poměrně rychle do tempa a během prvního tréninku jsem dokončil spoustu kol, abych získal na motorce opět dobrý pocit.

V druhém tréninku jsme provedli pár změn v nastavení, ale bohužel se na motorce vyskytl problém se zadní brzdou, proto jsem byl nucen zajet zpět do boxu. Celý tým tvrdě pracoval na opravě, což se povedlo a já se dostal zpět na trať. To pro nás bylo zásadní, protože jsme snad zjistili, co můžeme zítra udělat jinak. Už se těším.”

Josef Kubíček, manažer týmu: “Jako celek musíme zabrat! Zítra je taky den.”