Reklama

Mick Doohan obdržel cenu World Sport Legends Award Hlavní obrázek k článku: Mick Doohan obdržel cenu World Sport Legends Award

Při WSLA, tedy «World Sports Legends Award», v Monacu dostali ocenění také pětinásobný mistr světa motocyklů v kubatuře 500-ccm Mick Doohan a jezdec F1 Jacky Ickx.

Ocenění «World Sports Legends Award» je nejen pro sportovní šampiony, kteří dosáhli velkých úspěchů, ale také pro ty, kteří se stali vzory a příklady svým chováním pro novou generaci. Důraz je kladen na inspiraci, náruživost ke sportu a fair-play. Druhý takový slavnostní večer WSLA se konal v sobotu v Salle d’Or hotelu Fairmont Monte Carlo.

V loňském roce byli vyznamenáni legendy jako Giacomo Agostini, Carl Fogarty nebo Mika Häkkinen.

2017 byl vyznamenán Australan Mick Doohan, který bezpochyby jako pětinásobný mistr světa 500-ccm ovlivnil velkou měrou následující generaci motocyklových jezdců.

Doohanovi předal Award známá osoba z paddocku GP: Gianluca Montiron.

Celým večerem provázela zpěvačka a tanečnice Lorena Baricalla.

Dalšími oceněnými byli: fotbalista Just Fontaine, F1-Star Jacky Ickx, profesionálka na kajaku Josefa Idem, Ikona Rallye a prezidentka FIA Women & Motor Sport Commission, Michele Mouton, a také sáňkař Armin Zöggeler.Login Přihlásit Registrace ›