Reklama

Domi Aegerter by závodil i bez platu! Hlavní obrázek k článku: Domi Aegerter by závodil i bez platu!

Švýcarský jezdec MS-Moto2 Dominique Aegerter je připraven závodit v příští sezóně v MS-Moto2 i bez platu.

Pokud by opravdu nevyšel prodej týmu Kiefer Racing do rukou bankéře Davida Pickwortha a jeho ruských investorů, je připraven švýcarský pilot závodit v nejhorším případě v sezóně 2018 bez platu.

Závodění by zajistil finančně ze sponzorských peněz. Rovněž jeho manažer Dr. Robert Siegrist je ochoten všechny potřebné sponzorské záležitosti udělat pro Domiho bez obvyklé provize, jen aby Aegerter mohl závodit v mistrovském šampionátu.

Společně jsou Aegerter a Siegrist schopni dát dohromady sponzorskou sumu ve výši poloviny šestimístní sumy, která by pokryla závodění švýcarského jezdce v sezóně 2018. S jakým motocyklem, se ale ani jeden z obou jmenovaných nevyjádřil. V každém případě by ale nejlepším řešením byla skutečnost, že by došlo opravdu ke spojení Kiefer Racing, David Pickworth a ruští investoři.

Brit Pickworth, žijící ve Vídni se svou ruskou přítelkyní, chce tento týden oznámit news ohledně koupě týmu Kiefer Racing, která se protahuje a stále ještě není vyřešena.Login Přihlásit Registrace ›