Reklama

Dnešní oslavenec #10 Jirka Mrkývka jr. testuje ve Valencii Hlavní obrázek k článku: Dnešní oslavenec #10 Jirka Mrkývka jr. testuje ve Valencii

Nejmladší z «Dynastie rodu Mrkývkových» dnes slaví 20. narozeniny! A jak jinak, než v sedle závodního motocyklu. Absolvuje totiž týdenní testování na okruhu «Circuit Ricardo Tormo» ve Valencii.

Toto testování bylo jako cena za vítězství v «Yamaha Cupu» 2019 a tak se brněnský jezdec společně s dalšími talentovanými jezdci může zúčastnit tohoto testování (mimochodem na okruhu v Cheste u Valencie testuje tento týden i Alexandra Pelikánová, která se bude v letošní sezóně převážně soustředit na «Women Cup»).

Ale pojďme nazpět k dnešnímu oslavenci a jeho závodnímu programu na sezónu 2020: #10 Jirka Mrkývka jr. bude samozřejmě obhajovat v kubatuře STK 600 titul šampiona Alpe Adria a zároveň také titul mezinárodního mistra ČR v této kubatuře.

Kromě toho by se měl 20-letý Mrkývka ve volných termínech zúčastnit i německého šampionátu IDM, takže na něho čeká hodně nabitá sezóna.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama