CEV Repsol pokračuje v Algarve

Šampionát CEV-Repsol, tedy zároveň MSJ kubatury Moto3 pokračuje tento víkend druhým kolem, na dalším portugalském okruhu Autodromo Internacional Algarve. A na startu jsou i dva Češi, Ondřej Vostatek a Filip Řeháček.

V Qualifying se naším jezdcům moc nedařilo, mezi 34 startujícími obsadil Ondřej Vostatek (KTM) 30. místo časem 1:51.435, Filip Řeháček (Husqvarna) pak skončil poslední (34.) - 1:53.546.

Nejrychlejší byl Španěl Pedro Acosta Sanchez (KTM) za 1:49.316, první řadu ještě doplnili Francouz Lorenzo Fellon (Honda) - 1:49.402 a další Španěl Xavier Artigas Lopez (Honda) - 1:49.544, Top-5 dokompletovali Brazilec Diogo Moreira Nascim (Honda) za 1:49.566 a Španěl David Salvador Gomez (KTM - 1:49.682.

34. Řeháček, 1:53,546

V kubatuře Moto2, která závodí o titul mistra Evropy, bylo v Qualifying toto pořadí: