Bike Husqvarna Moto3
- Publikovno: 6.11.2019
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Peter Öttl a Max Biaggi představili včera na motocyklové výstavě EICMA v Miláně motocykl Husqvarna FR 250 GP, s kterým budou závodit Romano Fenati a Alonso Lopez v MS-Moto3 2020.
Husqvarna se 2020 vrací, jak známo, do MS-Moto3 - kde už švédská značka, od roku 2013 součást koncernu KTM, v sezónách 2014 a 2015 startovala.
2020 bude ještě úplně totožná s biky KTM-Moto3.
Jezdci týmu Max Racing majitelů Maxe Biaggiho a Petera Öttla budou Romano Fenati a Alonso Lopez a budou mít k dispozici biky Husqvarna FR 250 GP. Jedná se tedy o jednoho hodně zkušeného pilota a jednoho nadějného jezdce.
23-letý Romano Fenati má na svém kontě už 24 pódiových umístění a vyhrál dosud 11 závodů Grand Prix v Moto3; celkem absolvoval 124 závodů v Grand Prix (112 - Moto3 a 12 - Moto2), takže je čtvrtým nejzkušenějším pilotem nejslabší objemové kubatury. Více startů než Fenati tak mají pouze Jakub Kornfeil - 181; John McPhee - 135 a Niccolo Antonelli - 133.
Jeho o pět let mladší týmový kolega Alonso Lopez stál v Buriramu poprvé na stupních vítězů a během dvou let zatím startoval v 36 závodech Grand Prix.
- Přidat komentář 2
- Publikováno: 6.11.2019
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- včera - Prvním dnešním brněnským vítězem se stal Hakim Danish
- 20.6. - Pole Position si vyjel Almansa
- 17.6. - Marcos Uriarte nahrazuje v Brně zraněného Davida Muñoze
- 7.6. - David Muñoz se vážně zranil po nehodě v závodě Moto3
- 7.6. - Vítězem úvodu na Balaton Ringu se stal lídr šampionátu Maximo Quiles
- 6.6. - Leopard Racing nesouhlasí se sankcemi proti Adriánu Fernándezovi


