Reklama

Aragón: Zatáčka 10 se nyní jmenuje Marc Márquez Corner Hlavní obrázek k článku: Aragón: Zatáčka 10 se nyní jmenuje Marc Márquez Corner

Od roku 2010 se závodí na moderním španělském okruhu MotorLand Aragón. A nikdo zde nevyhrál vícekrát, než aktuální mistr světa v «premier class» Marc Marquez. Ten kromě tří trumfů v kubatuře MotoGP, zde dokázal vyhrál ještě jednou i závod Moto2.

Ve čtvrtek, před závodním víkendem Grand Prix Aragónu, byla zatáčka T10 španělského okruhu MotorLand Aragón přejmenována oficiálně na «Marc Márquez Corner».

Jedno je jisté, MotorLand Aragon je opravdu tratí, kam se sjede nejvíce Marquezových fanoušků z jeho bydliště Lérida, neboť další trať, která se nabízí, Montmeló je přece jen trochu dále.

A že zrovna zatáčka T10 se nyní jmenuje «Marc Márquez Corner», na to je celkem jednoduchá odpověď: Minulý rok na TK před jedním závodem Grand Prix právě Marc Marquez - bez jakéhokoliv dlouhého rozmýšlení - jmenoval T10 na okruhu MotorLand Aragón jako tu, která ho v celém seriálu MS nejvíce oslovila. Nyní tedy tato spektakulární levá zatáčka nese jméno «Marc Márquez Corner».Login Přihlásit Registrace ›

Reklama