52 týmů pro 24 Heures Motos Le Mans 2021
- Publikovno: 25.3.2021
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
V uveřejněné startovní listině 44. ročníku «24 Heures Motos Le Mans» 2021 ve dnech 17. - 18. dubna je celkem 52 týmů: Z nich 18 je přihlášeno do Top calss, tedy do EWC, 33 jich bude závodit v kubatuře Superstock a 1 v Experimental.
Favority jsou určitě týmy TSR Honda s novým motocyklem CBR 1000RR-R v sestavě Josh Hook, Mike Di Meglio a Yuki Takahashi, Yoshimura SERT Motul se strojem Suzuki GSX-R 1000 ve složení Sylvain Guintoli, Gregg Black, Xavier Simeon a Kazuki Watanabe, dále Kawasaki SRC (na pneu Dunlup), BMW Motorrad World Endurance (s novým strojem M 1000 RR), ERC Ducati (s Ondřejem Ježkem), a také YART Yamaha okolo kapitána Niccolo Canepy a s naším Karlem Hanikou.
ENTRY LIST 24H MOTOS 2021
1- Yoshimura SERT Motul – Suzuki GSX-R 1000 – Gregg Black/Xavier Simeon/Sylvain Guintoli/Kazuki Watanabe (EWC)
2- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Danny Kent/Luke Mossey/Dan Linfoot/Jimmy Maccio (EWC)
4- Tati Team Beringer Racing – Kawasaki ZX-10R – Alan Techer/Sebastien Suchet/Julien Enjolras (EWC)
5- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR-R – Josh Hook/Yuki Takahashi/Mike Di Meglio (EWC)
6- ERC Endurance Ducati – Ducati Panigale V4 R – Mathieu Gines/Louis Rossi/Sylvain Barrier/Ondrej Jezek (EWC)
7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Karel Hanika/Marvin Fritz/Niccolò Canepa/Michael Laverty (EWC)
8- Team Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Nigel Walraven/Jan Buhn/Jesper Pellijeff/Marcel Brenner (EWC)
11- Webike SRC Kawasaki France TRICKSTAR – Kawasaki ZX-10RR – Jeremy Guarnoni/Erwan Nigon/David Checa (EWC)
14- Maco Racing – Yamaha YZF R1 – Gregory Leblanc/Enzo Boulom/Bram Lambrechts/Tomas Svitok (EWC)
15- Le Mans 2 Roues – Aprilia RSV4 – Marco Boué – Emmanuel Parisse/Eddy Dupuy (Superstock)
18- Team 18 Sapeurs Pompiers CMS Motostore – Yamaha YZF R1 – Bastien Mackels/Hugo Clere/Johan Nigon (Superstock)
20- Moto Sport Endurance – Yamaha YZF R1 – Anthony Simon/Youenn Le Bras/Jimmy Ollivier (Superstock)
22- Team 202 – Yamaha YZF R1 – Florent Parret/Amandine Creusot (Superstock)
23- Univers Racing AC Racing – BMW S1000RR – Leo Meunier/Lucas Meunier/Leo Challamel/Philippe Mulhmayer (Superstock)
24- BMRT 3D Maxxess Nevers – Kawasaki ZX-10R – Anthony Loiseau/Jonathan Hardt/Julien Pilot/Romain Mange (Superstock)
27- TRT27 Bazar 2 La Becane – Suzuki GSX-R 1000 – Paul Dufour/Cyril Brunet Lugardon/Clement Granzotto/Hugo Girardet (Superstock)
30- Team GT Endurance – Yamaha YZF R1 – Camille Lageon/Karl Croix/Clement Begat/Thomas Guilbot (EWC)
31- British Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Jonathan Railton/Joe Akroyd/Kurt Wigley/Matthew Wigley (Superstock)
33- Team 33 Louit April Moto – Kawasaki ZX-10RR – Christian Gamarino/David Sanchis/Corentin Perolari (Superstock)
34- JMA Racing Action Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Cyril Carillo/Julien Bonnet/Maxime Cudeville (Superstock)
35- TMC35 PMO – Yamaha YZF R1 – John Ross Billega/Maxime Diard/David Le Bail (Superstock)
36- 3ART Best of Bike – Yamaha YZF R1 – Nicolas Escudier/Matthieu Lagrive/Morgan Berchet (EWC)
37- BMW Motorrad World Endurance Team – BMW M1000RR – Markus Reiterberger/Ilya Mikhalchik/Xavi Forés/Kenny Foray (EWC)
40- Fast Team Racing – Kawasaki ZX-10R – David Bouvier/Hervé Cheron/Manu Dagault (Superstock)
41- RAC41 Chromeburner – Honda CBR 1000RR-R – Gregory Fastre/Wayne Tessels/Chris Leesch (Superstock)
44- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Luca Scassa/Alexis Masbou/Kevin Calia (Superstock)
45- Metiss JBB – Metiss MS18 – Gabriel Pons/Jonathan Goetschy/Ludovic Rizza (Experimental)
51- Team Motostand Endurance – Kawasaki ZX-10R – Baptiste Regouby/Francois Noel/Alexis Hugueville/Antoine Viellard (Superstock)
53- Mana au Competition Ligue contre le Cancer – Suzuki GSX-R 1000 – Jerome Richard/Bruno Jouis/Samuel Trueb/Simon Potillon (Superstock)
55- National Motos – Honda CBR 1000RR – Stephane Egea/Guillaume Antiga (EWC)
65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehaye/Stefan Strohlein/Benjamin Colliaux (EWC)
66- OG Motorsport by Sarazin – Yamaha YZF R1 – Camille Hedelin/Baptiste Guittet/Alex Plancassagne (Superstock)
70- Atlantic Racing Team – Honda CBR 1000RR – Samuel Gilles/Regis Stolz/Adrien Lepine/Jean Francois Wastiaux (Superstock)
71- Z Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Nicola Scagliarini/Mattia Scagliarini/Davide Eccheli/Nico Bonifacio (Superstock)
72- Junior Team LMS Suzuki – Suzuki GSX-R 1000 – Martin Renaudin/Guillaume Raymond/Valentin Suchet/Alexis Lamire (Superstock)
73- Team Space Moto – Suzuki GSX-R 1000 – Charles Roche/Christophe Brard/Olivier Louaut (Superstock)
77- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Gino Rea/Sheridan Morais/Randy Krummenacher (EWC)
85- Team Racing 85 – SuKawasaki ZX-10R – Jeremy Herault/Arnaud Gicquel/Kevin Jacob (Superstock)
86- Pitlane Endurance – Yamaha YZF R1 – Alex Sarrabayrouse/Maxime Pellizotti/Adrian Parassol/Thibaut Nagorski (Superstock)
90- Team LRP Poland – BMW S1000RR – Dominik Vincon/Kamil Krzemien/Bartlomiej Lewandowski (EWC)
91- Energie Endurance 91 – Kawasaki ZX-10R – Christian Napoli/Federico Napoli/Martin Choy (Superstock)
94- Team LH Racing – Yamaha YZF R1 – Benjamin Fontanelle/Nicolas Cronier/Florent Tourné/Lothaire Hemmer (Superstock)
96- Moto Ain – Yamaha YZF R1 – Roberto Rolfo/Robin Mulhauser (EWC)
97- ADSS97 – Kawasaki ZX-10R – James Edwards/Chris Platt/Johnny Blackshaw/Craig Watson (Superstock)
101- Aviobike – Yamaha YZF R1 – Giovanni Baggi/Andrea Boscoscuro/Francesco Cocco (Superstock)
116- Kingtyre Fullgas Racing Team – Kawasaki ZX-10R – Arnaud Dejean/Cyril Eruam/Ludovic Hauser (Superstock)
119- Slider Endurance – Yamaha YZF R1 – Charles Cortot/Adrien Rollet/Clement Marmont/Charles Diller (Superstock)
121- Falcon Racing – Yamaha YZF R1 – David Chevalier/Theo Eisen/Loic Millet/Hugo Robert (Superstock)
156- Players – Kawasaki ZX-10R – Arnaud De Kimpe/Matthieu Thibault/Bram Lambrechts (Superstock)
212- Dunlop Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Alexis Brimaud/Aurelien Chevallier/Sebastien Picot/Dimitri Gonneaud (Superstock)
333- VRD Igol Pierret Experiences – Yamaha YZF R1 – Florian Alt/Florian Marino/Nico Terol/James Westmoreland (EWC)
777- Wojcik Racing Team 2 – Yamaha YZF R1 – Marek Szkopek/Christoffer Bergman/Michal Filla/Artur Wielebski (Superstock)
- Přidat komentář +
- Publikováno: 25.3.2021
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- 6.3. - Daytona 200 letos i s Hanikou
- 17.9.2023 - Bol d'Or: Vyhrála Suzuki, YART v cíli čtvrtý, ale získal titul mistra světa
- 17.9.2023 - Bol d'Or: Honda out, YART míří za titulem
- 16.9.2023 - Bol d’Or: Po 4 hodinách vede YART s Hanikou
- 15.9.2023 - Bol d’Or: Pole-Position pro BMW, 4. YART s Hanikou
- 14.9.2023 - Provizorní Pole-position při Bol d’Or získala Suzuki