Reklama

Yamaha TMAX 530 R Carbon Edition Hlavní obrázek k článku: Yamaha TMAX 530 R Carbon Edition

Nepsaný vůdce trhu v kategorii maxiskútrů, Yamaha TMAX 530, se snaží přilákat pozornost veřejnosti projektem konceptu CARBON EDITION.

Yamaha TMAX 530 patří v kategorii velkoobjemových skútrů vůbec k tomu nejlepšímu, co si lze pořídit. Tedy až na propracovanější BMW C 650 GT. Tahle specialitka z dílny společnost AD KONCEPT je ale o něčem jiném. A základem se stalo provedení T-MAXe od firmy CHARENTE.

Kromě nádherné zlaté barvy a označení AD KONCEPT je nejvýraznější změnou oproti základní verzi použití některých částí z uhlíkových vláken, které jsou vyráběny přímo společností AD KONCEPT. Dále neušlo pozornosti designérů nové provedení přední i zadní kapotáže, koncové osvětlení, horní kryt řídítek či víčko nádrže. Dalších změn doznal i výfukový systém TERMIGNONI Carbon Black. Osvědčená technika zůstává více méně nezměněna, pouze kit brzdových kotoučů NG dodává T-MAXu ten pravý sportovní šmrnc.

Model úpravce AD KONCEPT, Yamaha TMAX 530 R Carbon Edition, není prozatím určen k prodeji z důvodu vysokých cen použitých dílů a celkových nákladů. Cena tunningu totiž převyšuje částku 2000 eur.

tmax carbon arton2086tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz1tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz3tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz4tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz5tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz6tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz8tmax carbon TMAX-530-R-AD-Koncept-stpz9Login Přihlásit Registrace ›

Reklama