Reklama

PragoVespa 2017: mezinárodní sraz skútrů Vespa Hlavní obrázek k článku: PragoVespa 2017: mezinárodní sraz skútrů Vespa

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Gilera a Derbi do České republiky, zve širokou veřejnost na akci PragoVespa 2017, která se uskuteční od pátku 28. do neděle 30. července 2017 v pražském Campu Džbán.

Tradiční mezinárodní sraz bude oslavou legendárních italských skútrů Vespa a hlavní atrakcí se stane sobotní spanilá jízda Prahou. PragoVespa 2017 je největším srazem majitelů a příznivců italských skútrů Vespa v České republice. Dějištěm tradičního setkání s bohatým doprovodným programem, jehož pořadatelem je Vespa Club Praha, bude i v letošním roce areál Camp Džbán v Praze. Na akci je srdečně zvána také široká veřejnost. Nejen oni, ale i skalní fanoušci by si mohli otestovat svoje znalosti o Vespě, schválně, máme tu deset zajímavostí, které možná o tomto skútru ještě nevíte.

Symbolické rojení Vesp začne v pátek 28. července 2017 od 14 hodin registrací účastníků, kteří se mohou těšit na společné výlety po Praze a okolí, včetně spanilé jízdy historickým centrem Prahy i méně známými zákoutími hlavního města v sobotu ve 13:30. Na páteční večer připravili organizátoři speciální přednášku vzácného hosta.

Mezinárodního srazu se zúčastní také významné osobnosti, jako je velký fanoušek a majitel Vespy David Matásek, a zábavu po oba večery bude zpříjemňovat hudební doprovod, který v sobotu vyvrcholí živým hudebním vystoupením kapely 2CV Band Praha. Na účastníky čekají mimo jiné zábavné soutěže a losování o hodnotné ceny, k atraktivnímu programu třídenní akce na počest skútrů Vespa přispějí rovněž partneři a sponzoři svými stánky.

Více informací o srazu PragoVespa 2017, včetně programu, naleznete na webových stránkách Vespa Club Praha.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama