Peugeot Speedfight 4: Total Sport Hlavní obrázek k článku: Peugeot Speedfight 4: Total Sport

Více výkonu a svěží vzhled, takový je inovovaný model oblíbeného skútru Peugeot.

Ba co víc, ještě k tomu dostáváte dvouletou záruku na veškeré práce a díly a to bez omezení počtu ujetých kilometrů. Skútr Speedfight není na trhu žádným nováčkem, letošní edicí slaví již 20.výročí a stejně tak dlouho trvá i jejich spolupráce s firmou Total, proto tento model dostal přízvisko „Total Sport.“

Speedfight 4 je poháněn upraveným kapalinou chlazeným motorem o obsahu 50 ccm, který má oproti původnímu modelu o 5% vyšší výkon a dokonce o 15% větší točivý moment. Pro zlepšení jízdních vlastností a stability skútru byla umístěna palivová nádrž pod nohy jezdce. Kotoučové brzdy dodává firma Shuricane, vpředu o průměru 215 mm, vzadu 190 mm. O tlumení nárazů se postará obrácená vidlice vpředu a jeden sportovní tlumič vzadu.

Tentokrát se však více než na jízdní vlastnosti, zaměřili na celkový sportovní vzhled motocyklu. Na výběr budete mít z několika odstínu, skútr obdrží perleťovou krytku sedla, hliníkové opěrky nohou, byly mu zvýrazněny přívody vzduchu a LED směrovky či malý spoiler umístěný vzadu nad světlem. Snad nejzajímavějším detailem má být víčko palivové nádrže v leteckém stylu.

1 Peugeot Speedfight 4 Total Sport21 Peugeot Speedfight 4 Total Sport1Login Přihlásit Registrace ›

Reklama