BMW Rent a Ride bude i v České republice Hlavní obrázek k článku: BMW Rent a Ride bude i v České republice

S počtem 89 zapojených půjčoven v sedmi zemích je Rent a Ride největší platformou k pronájmu motocyklů v Evropě. Záměrem společnosti BMW Motorrad je rozšířit do konce roku tuto platformu na více než 100 pronajímatelů ve 12 zemích a jednou z nich bude i Česká republika.

Prostřednictvím služby Rent a Ride, která je k dispozici na platformě www.rentaride.com, nabízí BMW Motorrad možnost individuálního plánování, prakticky nové motocykly a širokou nabídku cest, které jsou přímo připraveny v aplikaci BMW Motorrad Connected. Zájemci si mohou rezervovat nejen motocykl BMW, ale pokud potřebují, tak i vybavení potřebné k jízdě. Stačí pár kliknutí a je možné vyrazit na výlet s přáteli nebo na důkladnou testovací jízdu.

1 BMW R 1250 GS (1)1 BMW R 1250 GS (22)1 BMW R 1250 GS (28)

Motocykly před zapůjčením absolvují detailní prohlídku místními specialisty u partnerů BMW Motorrad. Takže pokud se necítíte na dlouhou cestu nebo chcete ušetřit čas, můžete si flexibilně a jednoduše půjčit motocykl až na místě, v regionu, kde chcete jezdit. Platforma Rent a Ride se bude postupně rozšiřovat na stávajících trzích v Německu, Finsku, Francii, Itálii, Norsku, Rakousku a Thajsku. Další místa vzniknou letos v USA a na čtyřech nových evropských trzích (Nizozemsko, Belgie, Švýcarsko a Česká republika).Login Přihlásit Registrace ›

Reklama