Reklama

Novinky u MBW 2019: hitem jsou kevlarové džíny Hlavní obrázek k článku: Novinky u MBW 2019: hitem jsou kevlarové džíny

Kevlarové džíny od firmy MBW z Hluboké nad Vltavou jsou perfektní volbou pro horké letní dny. Nejenom, že vám v nich není horko, ale i dobře vypadají, takže v nich klidně po sesednutí z motocyklu můžete vyrazit do práce.

Pro letošní sezónu si pro vás připravili dvě novinky. Vzdušné cestovní kevlarové džíny bez membrány jsou na namáhaných místech podšity aramidovou textilií, která je žáruvzdorná a také vysoce odolná proti otěru. Vzadu jsou vyvýšené a navíc ještě vybavené krátkým zipem pro sepnutí s bundou, což oceníte hlavně při delších přejezdech. V ceně máte také boční a kolenní chrániče, které můžete snadno vyjmout.

Pánské džíny MBW KEVLAR JEANS DIEGO
Cena: 2590 Kč
Velikosti: 48-62
V nabídce máte buď černou variantu, kterou si můžete objednat zde

1 MBW panske kevlar jeans diego black (1)1 MBW panske kevlar jeans diego black (2)1 MBW panske kevlar jeans diego black (3)1 MBW panske kevlar jeans diego black (4)

nebo modrou variantu, k objednání zde

1 MBW panske kevlar jeans diego blue (1)1 MBW panske kevlar jeans diego blue (2)1 MBW panske kevlar jeans diego blue (3)1 MBW panske kevlar jeans diego blue (4)

Dámské džíny MBW REBEKA KEVLAR JEANS
Nabízí se pouze v černé barvě, ale dámy zcela jistě ocení velký podíl elastanu, čímž se pro ně tyto džíny stanou ještě více pohodlnější. Mají užší slim-fit střih.
Cena: 2590 Kč
Velikosti:36 - 46
Objednat si je můžete zde.

1 MBW damske kevlar jeans rebeca black (1)1 MBW damske kevlar jeans rebeca black (2)1 MBW damske kevlar jeans rebeca black (3)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama