Reklama

Tungsram: halogenové žárovky pro motocykly Hlavní obrázek k článku: Tungsram: halogenové žárovky pro motocykly

Tungsram není žádným nováčkem na trhu se světelnou technikou, při vývoji a výrobě využívají nejenom špičkové technologie, ale také více než šedesátileté zkušenosti. Jejich halogenky jsou vyráběny s důrazem na maximální osvětlení vozovky, stylový bílý vzhled a také na dlouhou životnost.

Tungsram sídlící v Budapešti je jedním z nejstarších světových výrobců světelné techniky. Značka byla založena již v roce 1909 a dnes je předním hráčem v oblasti bytového, obchodního a specializovaného osvětlení. Patří také mezi přední tři hlavní firmy, které se zabývají výrobou a dodávkami auto/moto žárovek největším světovým výrobcům. Jejich produkty sbírají ocenění v těch nejnáročnějších testech a jejich výrobní zařízení patří k těm nejmodernějším na světě.

Každá vyrobená žárovka musí splňovat více než 20 parametrů v osmi různých fázích výrobního procesu. Jednotlivé parametry jsou prověřovány pomocí nejmodernějších kontrolních mechanizmů postavených na optických senzorech. Každá žárovka, která se nevejde do požadovaných limitů tolerance, je okamžitě vyřazena z výrobního procesu. Maximální důraz na kvalitu tak velkou měrou přispívá k extrémně nízké míře defektů u žárovek dodávaných přímo samotným výrobcům automobilů a motocyklů (vadné jsou maximálně 2 žárovky z milionu).

1 Tungsram Premium halogen range-011 Tungsram Premium halogen range-02

Komplexní portfolio produktů společnosti Tungsram zahrnuje halogenové žárovky, výbojky s vysokou intenzitou, jednotky s uzavřeným paprskem a zdroje LED, ale také signální a interiérové miniaturní žárovky. Každá řada produktů je od počátku navrhována tak, aby splňovala požadavky uživatele s důrazem na maximální osvětlení vozovky, stylový bílý vzhled nebo dlouhou životnost. Veškeré produkty společnosti Tungsram jsou navrhovány, konstruovány a vyráběny v Evropě.

V Tungsramu dobře vědí, jak nebezpečné mohou být pro motorkáře neviditelné překážky, a proto přichází pod svým novým brandem s kolekcemi halogenových žárovek s až 120% nárůstem svítivosti, které jsou určené přímo pro motorkáře. O tom, že to není jen planý marketing svědčí fakt, že špičkovými žárovkami Tungsram osazuje své stroje naprostá většina světových výrobců již v prvovýrobě – prestižní japonské výrobce Yamaha či Honda nevyjímaje. Takže pokud právě teď přemýšlíte, co udělat pro sebe, své zdraví a nový cool vzhled svého motocyklu, vyberte si tu svoji „halogenku“ na stránkách Tungsramu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama