Reklama

Scarlett Johansson vjíždí do kin na Hondě NM4 Vultus Hlavní obrázek k článku: Scarlett Johansson vjíždí do kin na Hondě NM4 Vultus

Dnešním dnem vstupuje do kin celovečerní film Ghost in the Shell, ve kterém si kromě Scarlett Johansson zahraje hlavní roli i futuristický motocykl Honda vycházející z modelu NM4 Vultus.

Značka Honda podpořila výrobu celovečerního filmu Ghost in the Shell společností Dreamworks Pictures a Paramount Pictures a jako základ hlavního motocyklu pro film poskytla svůj model Honda NM4 Vultus, jehož futuristický styl je velmi oblíbený.

Honda NM4 Vultus Honda NM4 Vultus01Honda NM4 Vultus Honda NM4 Vultus19Honda NM4 Vultus Honda NM4 Vultus03

Příběh filmu Ghost in the Shell, jenž vychází z mezinárodně uznávaného japonského komiksu manga, se odehrává v blízké budoucnosti. Scarlett Johansson v hlavní roli policistky Major byla zachráněna po vážné nehodě a jako první svého druhu byla počítačově vylepšena tak, že se z ní stal dokonalý voják, jehož úkolem je zastavit nejnebezpečnější zločince na světě. Beat Takeshi se představí jako její nadřízený Aramaki. Režisérem filmu je Rupert Sanders.

1 Honda Vultus Ghost film21 Honda Vultus Ghost film1

Model NM4 Vultus, jenž byl vyvinut s důrazem na futuristické rysy a atraktivní vzhled, byl představen v dubnu 2014. Díky ideální shodě koncepce a vzhledu NM4 Vultus s prostředím filmu byl tento motocykl vybrán pro natáčení. Stroj ve filmu vychází z designové studie vytvořené společností Honda, jež byla produkčním týmem dále vylepšena a následně použita jako stroj pro hlavní hrdinku. Díky němu se futuristický svět vyobrazený ve filmu stává ještě realističtějším.

Premiéra filmu Ghost in the Shell bude 31. března ve více než 50 zemích a územích po celém světě. Další informace o filmu jsou dostupné na stránkách o filmu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama