Reklama

Moto Guzzi V7 III Limited: v zářivém chromu Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi V7 III Limited: v zářivém chromu

V továrně v Mandello se opět činili a před pár dny představili limitovanou edici Moto Guzzi V7 III s jednoduchým názvem Limited. Hlavní myšlenkou bylo zachovat moderní design, který ozvláštnili chromovými prvky, kde jednoznačný prim hraje palivová nádrž.

Už samotná základní verze Moto Guzzi V7 III má šmrnc, ale když její klasický vzhled doplníte nejnovějšími hi-tech materiály, dodáte jí pomyslnou třešničku na dort. Kromě chromových prvků, byly na edici Limited použity také hliník a karbon. Jednoznačně vidíte, že tahle krasavice nemohla být vyrobena nikde jinde než v Itálii, je noblesní, elegantní a přitom stále s retro nádechem.

1 Moto Guzzi V7 III Limited (10)1 Moto Guzzi V7 III Limited (11)1 Moto Guzzi V7 III Limited (9)

Chromovanými prvky chtěli zdůraznit hladké čisté linie motocyklu. Nejdůležitějším znakem je palivová nádrž, kterou v jejím středu protíná kožený pruh, aby jí dodal ten správný vintage-look. Nezapomněli ani na typické logo značky Moto Guzzii a tak je na obou bocích nádrže „letící orel“ vyrobený z leštěného hliníku. Chromované prvky vkusně doplňují kontrastní černou barvou. Naleznete ji téměř všude, od černého prošívaného koženého sedla, až po hliníkové ráfky. Retro design si zachoval i kulatý digitální displej s analogovým rychloměrem.

1 Moto Guzzi V7 III Limited (13)1 Moto Guzzi V7 III Limited (14)1 Moto Guzzi V7 III Limited (2)

Dvouválcový motor má také rafinovaný vzhled. Škrtící klapky jsou opatřeny kryty z černého eloxovaného hliníku a kontrastní efekt dodávají hlavy válců s vyfrézovanými chladícími žebry. Vkusně vše dolaďují drobnosti vyrobené z uhlíkových vláken, jako je boční panel nebo přední a zadní blatník. Víčko palivové nádrže a řídítka jsou vyrobeny ze slitiny hliníku. Na řídítka je navíc laserem vyryto výrobní číslo motocyklu, neboť jich bude vyrobeno pouze 500 kusů.

1 Moto Guzzi V7 III Limited (3)1 Moto Guzzi V7 III Limited (4)1 Moto Guzzi V7 III Limited (5)1 Moto Guzzi V7 III Limited (6)1 Moto Guzzi V7 III Limited (7)1 Moto Guzzi V7 III Limited (8)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama