Husqvarna Svartpilen 701: rebelie v černém
- Publikovno: 8.11.2018
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Inspirován závodními speciály z flat-trackových tratí, rebelský posez a k tomu živelný jednoválec, to je černo-černá novinka švédského výrobce, Husqvarna Svartpilen 701.
Letos nám prošel rukama jeho bílý sourozenec Vitpilen 701 a musíme prozradit, že to byla velmi zábavná mašina. Novinka Svartpilen 701 bude poháněna stejným jednoválcem o zdvihovém objemu 693 ccm s výkonem 75 koní a krouťákem 72 Nm, usazeným v příhradovém trubkovém rámu. Díky obousměrnému rychlořazení a vypínatelnému ABS na zadním kole se tahle zábava posouvá ještě o úroveň dál.
Zatímco Vitpilen 701 byl vyloženě designový café-racer, Svartpilen je rebelem už od pohledu a černá barva to jenom podtrhuje. V ní dokonale vyniká přední kulatý světlomet. Posez za řídítky je vzpřímený, neležíte tolik na rukou, ale jste stále mírně předklonění. Sedlo je ve výšce 835 mm. Motocykl váží 170 kilogramů a je to tak akorát, abyste se s ním obratně proplétali městem, nebo se vám lehce naklápěl do zatáček.
Brzdy Brembo vám zaručí bezpečné zastavení a plně stavitelný podvozek WP se zdvihy 150 mm vpředu i vzadu zase komfortnější pocit z jízdy. Do prodeje by měl jít na začátku příštího roku a v nabídce bude i velké množství originálního příslušenství jak pro motocykl, tak i pro vás, abyste se se Svartpilenem 701 pěkně sladili.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 8.11.2018
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- dnes - Triumph Bonneville Bobber 2026: s větší palivovou nádrží
- 27.10. - Ducati Monster 2026: s dvouválcovým motorem V2
- 22.10. - Triumph Scrambler 900 2026: s podvozkem Showa
- 21.10. - Kawasaki Z650 S: s vylepšenou elektronikou
- 17.10. - Yamaha Tracer 7 a Tracer 7 GT 2026: s automatickou převodovkou
- 13.10. - Honda CB1000F 2026: nekapotované retro




























