Reklama

FGR Midalu 2500 V6 bude k vidění na Motosalonu v Praze Hlavní obrázek k článku: FGR Midalu 2500 V6 bude k vidění na Motosalonu v Praze

Luxus, jedinečnost, moderní design, funkčnost, výkon, ale i pohodlí. To vše nabízí motocykl Midalu, který si budete moci prohlédnout na Motosalonu v Praze. Srdce tohoto šestiválce třídy Naked bikes tvoří motor FGR o úctyhodném objemu 2 442 ccm.

Motocykl FGR Midalu 2500 V6 se vyznačuje použitím těch nejlepších možných dostupných komponentů, materiálů a špičkovým ručním zpracováním. Oplývá spoustou netradičních řešení a propracovaných detailů. Za pozornost kromě motoru stojí samonosný uhlíkový monokok palivové nádrže a netradičně zpracovaná frézovaná kyvná vidlice. Z uhlíku je na motocyklu k vidění dalších 29 dílů. Motocykl je zároveň vybaven kvalitními komponenty, jako odpružení Öhlins FGRT a racingový brzdový systém Brembo.

1 FGR 2500 V6 Midalu31 FGR 2500 V6 Midalu11 FGR 2500 V6 Midalu4

Zájemce si může vybrat ze dvou typů kapotáže provedení motocyklu. Může si zvolit tvrdost a barvu ručně šitého sedla a barevné provedení přední vidlice. Celkem budou připraveny tři konfigurace. Podle váhy a potřeby zákazníka bude také nastaven podvozek. Bylo myšleno i na uložení osobních věcí (drobností) v 1,2l schránce v překrytu nádrže. Motocykly Midalu se vyrábějí pouze na zakázku a každý kus se tak stává nezaměnitelným originálem.

2 FGR 2500 V6 Midalu 122 FGR 2500 V6 Midalu 132 FGR 2500 V6 Midalu 14

V současné době patří FGR Midalu svým objemem a výkonem mezi nejsilnější a nejunikátnější motocykly světa. Iniciátoři jsou přesvědčeni, že budoucnost je v originalitě a výjimečnosti – i proto vznikl tento velkolepý projekt. Veškerý vývoj i výroba probíhá v České republice.

Prohlédnout si jej tedy budete moci na vlastní oči na Motosalonu 2017 v PVA EXPO v Praze Letňanech.Login Přihlásit Registrace ›