Ducati Desert Sled 2018: v nových barvách Hlavní obrázek k článku: Ducati Desert Sled 2018: v nových barvách

Shining Black, tak se jmenuje nová barevná variace Ducati Scrambler Desert Sled, kterou tenhle zábavný motocykl obdržel do tohoto roku. Nevíme jak vám, ale u nás v redakci jsme z něj doslova u vytržení.

Žádné jiné vylepšení u Desert Sleda jsme se nedočkali, ale my bychom ho ani nechtěli. Je to jednoduchá mašina, bez příkras, zbytečných elektronických asistentů, je zábavná a cokoliv jiného navíc by ji možná to její kouzlo ukradlo. Vloni jsme měli možnost si ji otestovat a sedla nám do rukou od prvního okamžiku. Rázem se z nás stali rebelové a jediné po čem jsme toužili ji bylo poslat na nejbližší polní cestu, postavit se do stupaček a vyřádit se jako malí kluci.

1 Ducati Scrambler Desert Sled 2018 (3)1 Ducati Scrambler Desert Sled 2018 (4)

Barevné provedení Shining Black je tedy jedno z nejkrásnějších, co se v továrně v Borgo Panigale Ducati podařilo. Nejenom, že je to perfektně sladěné, ale dodává to motocyklu ten správný retro nádech. Jestli jsme vloni říkali, že bychom Desert Sleda chtěli do redakce, tak v těchto barvách po něm budeme toužit ještě víc. Jak krásně vypadají zlatá kola v kontrastu s černou, doplněnou o teplé barvy, červenou, oranžovou a žlutou. No není sexy?

1 Ducati Scrambler Desert Sled 2018 (5)1 Ducati Scrambler Desert Sled 2018 (1)1 Ducati Scrambler Desert Sled 2018 (2)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama