Reklama

Bullit Hero 50: jednoválcový scrambler Hlavní obrázek k článku: Bullit Hero 50: jednoválcový scrambler

Ve stylu šedesátých let se nese novinka od belgické Bullit Motorcycles. Musí se nechat, že má svůj styl, který je decentní, ale přitom tak trochu rebelský. Možná tomu napomáhá jeho minimalistický design s dominantním obutím, rovné sedlo a koncovka výfuku směřující směrem vzhůru.

Model Hero 50 není prvním počinem Bullit Motorcycles. Se vzduchem chlazeným jednoválcem mají v této malé firmě, založené v roce 2013, poměrně velké zkušenosti. V jejich nabídce totiž můžete nalézt motocykly o zdvihovém objemu 125 a 250 ccm. Jejich poznávacím znamením je retro design, ve stejném duchu se prolíná mezi všemi modely, které výrobce ve svém portfoliu má a týká se to i novinky Hero 50.

1 Bullit Hero 50 (2)1 Bullit Hero 50 (3)

Motocykl je poháněn čtyřtaktním jednoválcem o zdvihovém objemu 50 ccm, který je usazen v hliníkovém rámu. Podvozek tvoří přední USD vidlice a centrálně umístěná tlumící jednotka vzadu. Dvojitý výfukový systém se spojuje do jedné protáhlé koncovky. O bezpečné zastavení se vám postarají jednokotoučové brzdy vpředu i vzadu.

1 Bullit Hero 50 (1)1 Bullit Hero 50 (4)

Sympatie si Hero 50 získává i díky jeho vyplétaným drátěným kolům. Do prodeje by se měl dostat koncem října. Cena ještě nebyla výrobcem stanovena, ale můžeme očekávat, že bude nižší než u jeho sourozence o zdvihovém objemu 125 ccm, který stojí 2595 britských liber, tedy přibližně 77 tisíc korun.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama