Reklama

Ducati Memorabilia: součástky jako umělecké dílo Hlavní obrázek k článku: Ducati Memorabilia: součástky jako umělecké dílo

Ducati představila zajímavý projekt Memorabilia, jehož cílem je nabídnout zákazníkům vybrané speciální součástky z motoru, které byly používány v supersportech jezdících mistrovství světa MotoGP a Superbiky. Každý díl bude mít na sobě vyryto svoje označení.

Nemyslete si však, že byste si nakoupili jednotlivé díly a sestavili si tak svůj závodní motor, to vůbec ne. Čím si však můžete být jistí, je originalita součástky. Každá z nich totiž bude mít na sobě vyryto označení a k ní navíc ještě obdržíte certifikát, kde budete mít uvedeno, z jakého motocyklu tato součástka pochází, který pilot na něm jezdil a ve které sezóně to bylo. To vše bude ještě opatřeno dvěma podpisy a to generálním ředitelem značky Ducati, Claudiem Domenicalim a šéfem závodního oddělení, Gigi Dall´Ignou.

1 Ducati Memorabilia (17)1 Ducati Memorabilia (18)

Každý díl bude mít i svoje speciální průhledné plastové pouzdro a bude uloženo do stylové krabice. Pořídit si tak můžete třeba klikové a vačkové hřídele, písty nebo ojnice. Zakoupit si tento dárek můžete přímo v továrně v Ducati Store a také prostřednictvím jednotlivých dealerů italské značky. Prodej by měl být spuštěn i v oficiálním eshopu značky Ducati. Ceny zatím nebyly zveřejněny.

1 Ducati Memorabilia (1)1 Ducati Memorabilia (10)1 Ducati Memorabilia (11)1 Ducati Memorabilia (12)1 Ducati Memorabilia (13)1 Ducati Memorabilia (14)1 Ducati Memorabilia (15)1 Ducati Memorabilia (16)1 Ducati Memorabilia (19)1 Ducati Memorabilia (2)1 Ducati Memorabilia (20)1 Ducati Memorabilia (3)1 Ducati Memorabilia (4)1 Ducati Memorabilia (5)1 Ducati Memorabilia (6)1 Ducati Memorabilia (7)1 Ducati Memorabilia (8)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama