Reklama

ASP Group v novém sídle: reportáž z Letkova Hlavní obrázek k článku: ASP Group v novém sídle: reportáž z Letkova

S rostoucími prodeji a úspěchem české firmy ASP Group s.r.o. současně rostly i požadavky na skladovací prostory. Kapacita v jejich sídle v Žebráku u Berouna už dosáhla svých hranic, a tak padlo rozhodnutí o vybudování jedné velké haly, kde bude vše na jednom místě, sídlo s vedením firmy, kanceláře prodejců, moderní sklady, ale také nová prodejna.

ASP Group s.r.o. tak od nového roku naleznete v Letkově u Plzně a s ním i na ploše větší než 4500 metrů jejich produkty, španělské přilby LS2, čtyřkolky TGB, Arctic Cat, Linhai a Access, včetně všech možných doplňků, pneumatik, ale také kompaktní elektrické skútry Yadea nebo vybavení pro samotné jezdce. V nabídce naleznete také kanadské obojživelníky Argo. Oblečete se tu doslova od hlavy až po paty. Musíme však dodat, že samotná firma ASP Group se v Letkově primárně zabývá velkoobchodním prodejem, jejich produkty tak naleznete hlavně v maloobchodní síti přímo u jejich dealerů nebo u prodejců s motopříslušenstvím.

1 ASP Group Letkov (10)1 ASP Group Letkov (11)

To však neznamená, že byste nemohli do Letkova zajet a pořídit si tu novou čtyřkolku, obstarat si k tomu oblečení, helmu, boty a rukavice a vyrazit na ní domů. Naopak, nejenom, že na vás čekají reprezentativní prostory, ale také kompletní nabídka zboží a jako bonus sympatický personál, který se o vás postará, poradí a pomůže vám s výběrem. Veškeré zboží tu mají skladem uložené ve skladovacích prostorách za prodejnou. Kromě prodeje nových produktů tu budou dělat i záruční a pozáruční servis.

1 ASP Group Letkov (8)1 ASP Group Letkov (7)

Do skladu se vy nedostanete, ale my tu možnost měli a byli jsme doslova ohromeni, jak skvěle si poradili s maximálním využití prostoru. Všechny regály byly umístěny na posuvných kolejnicích a dalo se s nimi pojíždět doleva nebo doprava, podle toho, kde jste zrovna potřebovali mít uličku pro vyzvednutí konkrétního zboží. V době, kdy jsme se tu procházeli, se tu stavěl nový robot, který bude automaticky sám kompletovat jednotlivé objednávky, tak jak dorazí z eshopu od zákazníků nebo od prodejců.

1 ASP Group Letkov (1)1 ASP Group Letkov (4)1 ASP Group Letkov (2)

Je to jako procházet čtyřkolkovým královstvím, když vidíte jak jsou v jednotlivých regálech umístěny obří krabice a bedny, ve kterých se toto nářadí ukrývá. A to už teď v ASP Group vědí, že jim tahle jedna hala stačit nebude, brzy se za ní bude stavět další.

Firma ASP Group s.r.o. patří mezi největší evropské dovozce čtyřkolek. Kromě České Republiky prodávají také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku a Rumunsku. Jestli patříte mezi fanoušky čtyřkolek nebo jen potřebujete obhlédnout doplňky, co by jste si na tu vaši nebo pro vás mohli pořídit, nebojte se zajet do Letkova u Plzně podívat. Bude se vám tu líbit, stejně jako mě. Domů jsem totiž odjížděla s novou helmou LS2 MX470 SUBVERTER, s brýlemi FOX a rukavicemi stejné značky. Brzy se můžete těšit na jejich test.

1 ASP Group Letkov (6)1 ASP Group Letkov (13)1 ASP Group Letkov (16)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama