Reklama

King of Kings: Harley-Davidson startuje finální bitvu mezi vítězi Battle of the Kings Hlavní obrázek k článku: King of Kings: Harley-Davidson startuje finální bitvu mezi vítězi Battle of the Kings

Pět let po sobě soutěžila jednotlivá dealerství Harley-Davidson v soutěži dealerských přestaveb Battle of the Kings o titul Krále Customů daného roku. Nyní přichází vyvrcholení celé soutěže, kdy se vítězové národních kol soutěže utkají mezi sebou o tu nejvyšší příčku a pokusí se získat titul King of Kings.

Do finálové soutěžní série se zapojí celkem 15 dealerství Harley-Davidson z 11 různých zemí. Globální hlasování právě odstartovalo a King of Kings bude znám na konci dubna. Vše se rozhodne v jediném globálním online hlasování na adrese Custom Kings.

1 Adelaide - Store Build1 Athena -Gryps1 Autostar - RoadXster

Letošní klání pojmenované King of Kings předvede ty nejlepší možnosti úprav motocyklů a kreativitu “Králů Customů”, kteří pracují v jednotlivých dealerství Harley-Davidson po celém světě. Aktuální ročník se ponese v duchu legendárního modelu Sportster, který bude sloužit jako pomyslné čisté pláno pro customizace. Nakonec, jaký jiný motocykl mohl Harley-Davidson vybrat než model, který již od roku 1957 slouží jako odrazový můstek pro nejrůznější úpravy a za celou dobu své historie dostal vice podob než jakýkoli jiný stroj.

1 Barcelona - Daytona s Red1 Bordeaux - XL 1200 FT1 Gold Coast - XRTT 1200 Daytona

Díky klasickým křivkám, podmanivému motoru Evolution V-Twin a obsáhlé nabídce originálních dílů a příslušenství Harley-Davidson je právě z něj možné postavit dokonalý bobber, café racer, tracker nebo chopper, tak, aby přesně odpovídal osobitosti, představě a požadavkům jakéhokoli zákazníka. A aby značka ještě vice inspirovala a motivovala jednotlivá soutěžní dealerství, nestanovila pro letošní rok žádný limit v rozpočtu ani množství užitých dílů.

1 La Rochelle - French and Cheap1 Motor Saloon - Sport Rod1 Queretaro - Apex Predator

Mezi 15 dealerství Harley-Davidson nalezneme jediného zástupce regionu střední a východní Evropy, a to Harley-Davidson Štětín, který se stal Králem Customů v roce 2018.

1 S-One -La Chieuse1 Shizuoka - Melville1 Sycamore - El Ganador1 Sykes - Choo Choo1 Szczecin - The Iron RR1 Thunderbike - Emperor

Svůj hlas můžete dát zde.Login Přihlásit Registrace ›