Harley-Davidson Open House 2018: otestujte novinky
- Publikovno: 4.9.2018
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Harley-Davidson otevírá po roce brány svých dealerství a zve všechny jezdce a milovníky silných strojů na akci Open House 2018, kde budou mít jedinečnou šanci zdarma vyzkoušet motocykly značky, včetně naprosté novinky, modelu Harley-Davidson FXDR 114.
Open House se letos koná v pátek 21. a v sobotu 22. září ve všech autorizovaných dealerství značky v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Ideální příležitost, jak zapomenout na stres a starosti a přijít si naplno užít konec týdne. Harley-Davidson bude se svoji aktuální modelovou řadou, oblečením MotorClothes a především jízdami zdarma plně k dispozici po oba dva dny.
Již tradiční akce konce moto sezóny Harley-Davidson Open House letos láká hlavně na novinku představenou jen před několika týdny, Softail FXDR 114, kterou budou mít jezdci možnost premiérově vyzkoušet. K dispozici jim bude i aktuální modelová řada značky, včetně dalších novinek pro modelový rok 2019.
Co s sebou?
Stačí jen pouhé dva doklady – občanský a řidičský průkaz skupiny A a příslušná kauce. Akce je zároveň skvělou podívanou pro všechny příznivce silných strojů, kteří mohou zavítat do prostředí jednotlivých dealerství Harley-Davidson, prohlédnout si ikonické stroje nebo si vybrat něco z kolekce oblečení, která je stejně tak využitelné na motocykl, jako mimo něj.
„Jsme rádi, že se nám model FXDR 114 podařilo přivézt do ČR v tak krátké době po světové premiéře. Zákazníci budou mít možnost si tento stroj vyzkoušet a poznat jeho sportovní duch. Zároveň jim jsou po oba dva dny Open House k dispozici odborníci, kteří poradí s výběrem motocyklu, možností úprav, technickými dotazy, ale například i s výběrem vhodné výbavy z našich kolekcí oblečení MotorClothes,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.
Bližší informace o Open House 2018 je možné získat u jednotlivých dealerů nebo na stránkách Harley-Davidson.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 4.9.2018
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- včera - Aleix Espargaro obhajuje Somkiata Chantru
- 30.6. - Závody MotoE v Assenu vyhráli Mantovani a Zaccone
- 29.6. - Marc Marquez vyhrál Dutch TT
- 29.6. - První brazilské vítězství v Moto2; Salač out
- 29.6. - Vítězem Moto3 byl prohlášen lídr šampionátu Rueda
- 28.6. - Sprint Race: Marc Marquez před bratrem Alexem
Další z rubriky
- 23.6. - Honda Gold Wing mazinárodní sraz Pivovar Kněžínek 10.-13.7.2025
- 16.6. - Indian Rider Fest: 19.-22. 6. 2025 Lipno nad Vltavou
- 12.6. - Wheels and Waves 2025: hlasujte pro nejlepší individuální úpravu Hondy GB350S
- 2.6. - KTM je zpět nebo je to jeho labutí píseň?
- 15.5. - Subaru Solterra: Safety Car na Superbike v Mostě
- 7.5. - MOTO TEST CAMP Soběslav 17.-18.5.2025: soutěžíme o 3 vouchery