Zlatá kniha vítězů IRRC
- Publikovno: 28.12.2020
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Po roční přestávce by se opět měl konat seriál Road Racingu pod názvem «International Road Racing Championship», zkráceně IRRC. Přinášíme vám přehled nejúspěšnějších jezdců historie tohoto šampionátu, který se pravidelně jezdí i v České republice.
Zlatá kniha nejlepších pilotů IRRC
2019-SBK: 1. Davey TODD (GB) - 2. Didier GRAMS (DE) - 3. Marek CERVENY (CZ)
2019-SSP: 1. Matthieu LAGRIVE (FR) - 2. Laurent HOFFMANN (BE) - 3. Christian SCHMITZ (DE)
2018-SBK: 1. Danny WEBB (GB) - 2. Didier GRAMS (D) - 3. Erno KOSTAMO (FI)
2018-SSP: 1. Matthieu LAGRIVE (F) - 2. Laurent HOFFMANN (B) - 3. Thomas WALTHER (D)
2017-SBK: 1. Sebastian LE GRELLE (B) - 2. Marek CERVENY (CZ) - 3. Didier GRAMS (D)
2017-SSP: 1. Joey DEN BESTEN (NL) - 2. Thomas WALTHER (D) - 3. Piere-Yves BIAN (F)
2016-SBK: 1. Vincent LONBOIS (B) - 2. Sebastian LE GRELLE (B) - 3. Didier GRAMS (D)
2016-SSP: 1. Marek CERVENY (CZ) - 2. Joey DEN BESTEN (NL) - 3. Thomas WALTHER (D)
2015-SBK: 1. Sebastien LE GRELLE (B) - 2. Johan FREDRIKS (NL) - 3. Didier GRAMS (D)
2015-SSP: 1. Marek CERVENY (CZ) - 2. Joey DEN BESTEN (NL) - 3. Laurent HOFFMANN (B)
2014-SBK: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Johan FREDRIKS (NL) - 3. Frank BAKKER (NL)
2014-SSP: 1. Joey DEN BESTEN (NL) - 2. Timothy BAKEN (B) - 3. Marek CERVENY (CZ)
2013-SBK: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Nicky DE WIT (B) - 3. Vick DE COOREMETER (B)
2013-SSP: 1. Laurent HOFFMANN (B) - 2. Thomas KREUTZ (D) - 3. Marcel ZUURBIER (NL)
2012-SBK: 1. Branko SRDANOV (NL) - 2. Didier GRAMS (D) - 3. Frank BAKKER (NL)
2012-SSP: 1. Laurent HOFFMANN (B) - 2. Torben REUELS (D) - 3. Hans SMEES (NL)
2011: 1. Dider GRAMS (D) - 2. Frank BAKKER (NL) - 3. Tom VAN LOOY (B)
2010: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Wim THEUNISSEN (NL) - 3. Thilo Häfele (D)
3 Nations Cup
2009: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Stefan DEMEULEMEESTER (B) - 3. Wim THEUNISSEN (NL)
2008: 1. Stefan DEMEULEMESTER (B) - 2. Didier GRAMS (D) - 3. Johan FREDRIKS (NL)
2007: 1. Denny LANNOO (B) - 2. Alex VERLEYE (B) - 3. Bernd SCHEEDER (D)
2006: 1. Denny LANNOO (B) - 2. Wim VAN DEN BROECK (B) - 3. Didier BOELENS (B)
2005: 1. Kris JENNES (B) - 2. Wim VAN DEN BROECK (B) - 3. Patrick QUINTENS (B)
2004: 1. Kris JENNES (B) - 2. David DRIEGHE (B) - 3. Marnix D’HONDT (B)
2003: 1. Kris JENNES (B) - 2. Gunther ROELENS (B) - 3. Leon THIJSSEN (NL)
- Přidat komentář +
- Publikováno: 28.12.2020
- Zařazeno v:
- Autor: