Tým Alexandry Pelikánové je už kompletní

Italský tým GP Project, ve kterém bude v MS-Supersport 300 závodit i Češka Alexandra Pelikánové, je už kompletní. Posledním členem týmu se stal mladý Portugalec Tomás Alonso.

Zatím jsme znali celkem tři členy tohoto týmu, když byli známi naše Alexandra Pelikánová z Brna a dva Italové Paolo Giacomini a Bruno Ireraci.

16-letý Portugalec Tomás Alonso pochází z Loures poblíž Lisabonu. V týmu manažera Alessia Altaie pojede pochopitelně s motocyklem Kawasaki Ninja 400, který bude mít na kapotáži #79 a Alonso bude nejmladším jezdcem tohoto čtyřčlenného italského týmu.

Tomás Alonso se stal vítězem poháru v kategorii MiniGP 2017, který založil pilot MotoGP satelitního týmu Tech3-KTM Miguel Oliveira a kdy během 7 závodů třikrát vyhrál a třikrát obsadil druhé místo. V loňském roce už Alonso závodil v šampionátu World Supersport 300 s motocyklem Yamaha v týmu Samurai Racing, kde odjel celkem 8 závodů této kubatury, ale ani jednou nebyl odmávnut v Top-15.