Nejnovější články
- včera - Úleva pro Franca Morbidelliho: Jeho kariéra pokračuje díky Ducati
- 10.8. - Míří Filip Salač do MotoGP?
- 9.8. - Fantastický Filip Salač se zasloužil o českou hymnu
- 9.8. - Vítězem Moto3 se stal Almansa
- 9.8. - Dominance Aprilie pokračuje, premiérově vyhrál Raul Fernandez
- 9.8. - Šampionem se stal Fedrik Matthys
Další z rubriky
- 10.8. - Míří Filip Salač do MotoGP?
- 9.8. - Fantastický Filip Salač se zasloužil o českou hymnu
- 8.8. - Pole Position pro Guevaru, 6. Salač
- 7.8. - Nejrychlejším Holgado, 13. Salač
- 7.8. - Triumph vyvíjí pro rok 2027 výkonnější a lehčí motor Moto2
- 29.7. - Triumph bude od roku 2027 používat v mistrovství světa Moto2 větší motory
Tak Filip testoval jen v pondělí, druhý den 2 motorky american racing testoval Arenas.
Reagovat →Ten escrig velice slušně
Reagovat →Kéž by k Escrigovi dali toho Arenase nebo nějakého schopného pilota, který furt nepadá nebo nedělá bordel … Potenciál tam je, pomohlo by jim rozšířit se ns 4 motorky, ať mají víc dat a hned by byli sem tam na bedně.
Reagovat →Tak to teda není žádná sláva být úplně na chvostu.
Reagovat →Hodnocení až po prvních pár závodech sezony 26. Pokud se nemýlím, testovalo se dva dny, první den jezdili jen někteří, další den taky, takže celkové umístění Filipa bych bral s rezervou. Kazdy den mohly byt jine podmínky. Kazdy tym mohl testovat neco jineho. A návrat na kalex, ktery uricte za dva roky prosel nějakým vývojem, take nemusí byt úplně jednoduché.
Reagovat →Roberts je pořád zraněný american požádal tak na poslední chvíli Arenase aby jim otestoval a nastavil motorky hlavně kalex 2026..
Reagovat →V rámu to nebude že.
Reagovat →Opět nezklamal,výtečný podprůměr!!!
Reagovat →Zřejmě špatné nastavení něčeho, špatní mechanici, špatné gumy, špatné počasí, migréna popřípadě průjem.
Reagovat →