Reklama

Remy Gardner bez týmu a bez motorky

Vloni touto dobou vypadalo vše růžově. Remy Gardner mířil za ziskem mistrovského titulu v Moto2 a v kapse měl smlouvu do «premier class» s týmem KTM Tech3 Factory Racing.

Nyní je ale jeho situace hodně tristní. V MotoGP na něho místo pro sezónu 2023 nezbylo, do Moto2 nazpět se mu samotnému moc nechce.

Rozešel se názorově se svým otcem Waynem - mistr světa 500 ccm 1987 - kvůli tatínkově kritice manažera Sancheze; a plně důvěřuje pouze manažérovi Paco Sanchezovi (ten se ale hodně ostře na veřejnosti vyjádřil o kvalitách závodního materiálu týmu KTM Tech3 Factory Racing patřícímu Hervé Poncharalovi) a tedy pro Gardnera jr. prakticky zavřel dveře do «premier class».

Skupina okolo šéfa KTM Pierera by ráda uvítala návrat ex-šampiona do Red Bull KTM-Ajo-Moto2-Team, i když ani jim se nelíbila vyjádření Sancheze vůči KTM!

Je zde ovšem ještě jedna možnost: V týmu GRT Yamaha bude volno po odchodu 27-letého Garretta Gerloffa (odchází k BMW Bonovo místo Eugene Lavertyho), ovšem na toto místo jsou i další kandidáti: Švýcar Domi Aegerter a Brit Tarran Mackenzie.

A tak odpověď na otázku, zda šampionát Superbike nebo návrat do Moto2, nezná ani samotný Gardner jr.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama