Komentáře k článku Pol Espargaro v Brně místo Mavericka Viňalese zpět na článek →

  • Nepřihlášený Gardner Čtvrtek 17.července 2025, 12:43

    Vyjádřil se někdo z jezdců KTM k tomu, proč nenavázali na výkony z loňské sezony? Nemají nové díly, nebo mají a není to ono, jako u Pecca?

    Reagovat
  • Nepřihlášený Derny Čtvrtek 17.července 2025, 14:47

    A není důvod u KTM důsledek ekonomické situace jako takové u továrny KTM?

    Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›