Komentáře k článku Matteo Ferrari vybojoval bednu, vítězství mu uteklo o 0.3 vteřiny zpět na článek →

  • Nepřihlášený Pedro Úterý 02.června, 12:50

    Ferrari má v podstatě méně zkušeností než Konig, jezdil jen moto3, pak něco v Evropě a MotoE a hned se adaptoval. Obávám se, že Konig s takovými výsledky ani nedojede sezonu, i Gimenez boduje dřív než on.

    Reagovat
  • Nepřihlášený Derny Úterý 02.června, 14:25

    To Pedro: Máš 100% pravdu, König je velkým zklamáním v této sezóně, vůbec žádný progres a k bodům má stále hodně daleko.

    Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›