Komentáře k článku IDM Superbike pokračovalo v Oscherslebenu zpět na článek →

 • Nepřihlášený unavix Neděle 02.června, 20:47

  Pane König 2 roky sem vídal na Nova Sport video jakej je mladej super talent. Každý závodní víkend sem četl jak už pojede na body. Za dva roky nic. Četl sem články jak ho ve WSBK chtějí do jiných týmů a nic. Nakonec ste museli vzít za vděk oblastním přeborem (z pohledu předchozího účinkování ve WSBK). A pořád nic. Možná by bylo fajn, kdyby ste nám gaučovým povalečům s lahváčem v ruce co ničemu nerozumí objasnil v čem je tedy celý ty roky problém. Nejspíš nejen mě zajímá jestli je špatný jezdec nebo motorka. Pokud motorka, tak proč manažer nezajistí něco na čem by váš syn mohl závodit a získávat body alespoň v oblastním přeboru. Samozřejmě nejste povinen mě ani komukoli jinému cokoli vysvětlovat. V tom případě si ale jako gaučový povaleč s lahváčem v ruce můžu diskutovat o čem uznám za vhodné na základě neinformací, které jsou ve veřejném prostoru. Možná by jste měli být vůbec rádi, že ještě někoho zajímá jak to s výsledky vašeho syna vypadá a není všem lhostejný. Předem děkuji za vysvětlení a uvedení do obrazu.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Derny Neděle 02.června, 21:25

  Bohužel musím souhlasit na 100% s Unavixem, že je to nalhávání do vlastních řad a chtěli bychom všichni vědět, jak to tedy je. Ono předat prezidentovi helmu, nebo se nechat vyfotit pro Playboy, body samotné nepřinese!

  Reagovat
 • Nepřihlášený Derny Neděle 02.června, 21:30

  Navíc skoro 40-letý Rus ze stejného týmu (tedy asi i na stejném motocyklu) hned v pohodě dvakrát boduje a naše opěvovaná hvězda ani jednou nedojede do cíle....; natož aby bodoval.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Roman Pondělí 03.června, 06:14

  Naprostý souhlas s Unavixem.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Roman Pondělí 03.června, 06:24

  Každopádně za 3 týdny to budou v Mostě hezké závody....Alt, Michalčik, Zanneti....už se těším.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Lužný Pondělí 03.června, 09:15

  Připojuji se k Unavixovi, také bych rád měl informace z "první ruky" jinak pak mohu jen spekulovat, což se mi moc nechce.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Juwil Pondělí 03.června, 11:26

  Dlouhodobě sleduji "silnici"a plně souhlasím s Unavixem a Dernym. Předání přilby panu pre- zidentovi bylo je populistickým gestem.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Roman Pondělí 03.června, 12:56

  Štěpán Zuda nedojel ani jeden závod

  Reagovat
 • Nepřihlášený Ivan Pondělí 03.června, 14:34

  Pokud chcete info z prvni ruky, tak zvednete zadky od netu a zajedte na zavody. Videli jsme ten zmar z prvni ruky na okruhu, kdyz se ti v obou zavodech vysere technika nenadelas nic, ale tady plno zvanilu bude blit sracky od klavesnice. O tom, ze Oliver je dobry jezdec s vami asi nema smysl polemizovat. Nedivim se Petrovi, ze na tyto blaboly nereaguje. A ano, znam je oba osobne.

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Pondělí 03.června, 15:40

  @Ivan proč bych se měl jezdit dívat někam na německý mistrák, kde mě nezajímá žádný jezdec, když se můžu na závody podívat z gauče s lahváčem v ruce na přímý přenos IDM na youtube. Jako uplynulý víkend. Dle tvého psaní se zdá, že do celé situace vidíš. Tak mě pouč, napiš mi co a jak ať sem taky v obraze. Nebo mi řekni jak se srovnávají kvality jezdců. Jestli třeba podle umístnění v závodech a koho s kým mám porovnat.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Petr König Pondělí 03.června, 16:37

  @ Ivan - asi víte o čem to bylo... @ Unavix - nepotřebuji obhajovat Olivera, naštěstí to jaký je jezdec nehodnotí diskutující zde ani nikde jinde na žádném fóru.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Derny Pondělí 03.června, 18:29

  Takže se zeptám přímo: Jsou motocykly Rusa Leonova a českého jezdce Königa totožné? Nebo ta "ruská" Ducati je opravdu o tolik lepší? A neměl by pane König váš syn dojíždět aspoň v bodech? A jaká je tedy práce manažéra, když se Oliver před sezónou v IDM skoro vůbec na Ducati nesvezl...

  Reagovat
 • Nepřihlášený Petr König Pondělí 03.června, 19:00

  @Derny - k motocyklům se vyjadřovat nebudu, dojel by Leonov na bodech, kdyby jej v obou závodech zastavila technika ? Stačí ? Oliver se před sezonou nesvezl, neboť tým se o účasti v šampionátu a o volbě motocyklu rozhodl těsně před sezonou, kdyby byl Váš zájem o tento sport myšlen vážně, nikdy by nepadly takovéto otázky, což hovoří za vše.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Derny Pondělí 03.června, 19:44

  Děkuji za odpověď

  Reagovat
 • Nepřihlášený Lužný Pondělí 03.června, 20:24

  Děkujeme pane Konigu za informace z první ruky. Nic jsme se sice nedozvěděli, lepší je mlžit a nevyjadřovat se a my můžeme dál jen spekulovat, kde je chyba. Jedna motorka dojede v obou závodech druhá ani jednou. Horší materiál nebo chyby mechaniků nebo špatné zacházení s motocyklem ?? Oliver se před sezonou nesvezl kolik toho asi najezdil Leonov ???

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Pondělí 03.června, 20:48

  @Petr König děkuji za odpověď. Nechtěl sem aby jste vašeho syna obhajoval. Tak nějak sem doufal, že se konečně dozvím alespoň nějaké informace. Abych si z gauče s lahváčem v ruce dokázal udělat obrázek proč se dlouhodobě nedaří nejen sbírat body, ale i dojíždět. Ale chápu, že z nějakého důvodu nestojíte o pozornost a zájem diváků o závodění vašeho syna. Nu což, převalím se na druhý bok, načnu další kuželku a napřu svoji pozornost k těm kterým zájem o jejich výsledky nevadí.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Gardner Úterý 04.června, 01:08

  Petr Konig: Oliverovi fandím! Dovolím si položit pár otázek: Jak si vysvětlujete, že týmový kolega 2x dojel na bodech a Olimu se 2x podělal bike? Věnují se více Rusovi? Donesl Rus víc peněz? Je Rus lepší Olivera? Zaplatil Miloš potřebné peníze? Díky a hodně zdaru.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Petr König Úterý 04.června, 09:59

  @Gardner, Oliverovo angažmá se domlouvalo opravdu na poslední chvíli, ve hře bylo více možností, Hertrampf změnil značku a se stavbou motocyklu začínaly od 0 a 14 dní před Sachsenringem, opravdu to není tak, že vezmete stroj z obchodu a jedete závodit, kdo z 1% vidí do současné elektroniky závodních motocyklů, dovede si představit co obnáší naučit sériový stroj závodit... Co se týče finančních závazků, jsou samozřejmě plněny, jinak by se jezdec ani nepodíval do boxu. Nebudu posuzovat jezdecké kvality Olivera vs. Leonova, každopádně žádný jezdec neovlivní ev. technický problém během závodu a i takové věci k závodění patří. Jinak pokud se podíváte na loňské závody, kde se potkali s Altem, vezmete v potaz techniku, tak si obrázek můžete udělat sám.

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Úterý 04.června, 18:26

  Srovnání Königa s Altem nebo Leonovem a dalšími ve WSBK není asi to správný. Srovnání bych hledal spíš s Petrem Svobodou ve třídě SSP300. Srovnatelný motorky. König 1x třetí místo, Svoboda zatím 2x první a 2x třetí místo.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Petr König Úterý 04.června, 20:32

  @unavix - Děkuji za odborné vysvětlení.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Marťan81 Středa 05.června, 09:04

  Nechci do této diskuze příliš vstupovat, protože když oponent má v hlavě prázdno, nelze s ním smysluplně diskutovat. Ale jednoznačný nesouhlas s Unavixem, tvůj komentář pouze dokazuje, že jsi opravdu jen povaleč s lahváčem a to je tvoje veškerá erudice k diskutování o motocyklových závodech. Držím palce 52

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Pátek 07.června, 12:55

  @Marťan81 "erudice" nikoho nezajímá. Stejně jako historii nezajímá, že se o někom říkalo jestli byl talent nebo ne. Rozhodující sou výsledky. Takže když otevřu historické tabulky s výsledky, uvidím tam informace o Rossim, ale nikde se nepíše o Hulešovi. Takže si dám další kuželku, zvrhnu se na otoman a podívám se na EWC jak si je tam bude Hanika vodit.

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama