Reklama

Černý víkend bohužel pokračoval

Bohužel uplynulý víkend byl hodně černým pro motocyklového fanouška. Kromě našeho Jakuba Gureckého totiž zemřeli další dva motocykloví jezdci: Thannaphet Kusuwan z Thajska a Američan Jason Aguilar.

Thannaphet Kusuwan - 17 let, (na titulním snímku) havaroval tragicky při tréninku na «Honda Thai Talent Cup» na okruhu Grand Prix v Buriramu s motocyklem Honda NSF 250 a svému zranění podlehl.jason agiluar

Jason Aguilar - 25 let, americký šampion MotoAmerica v kubatuře Superstock 600 spadl na MTB bicyklu při tréninku v Laguna Beach a přivodil si těžká zranění. Byl převezen vrtulníkem do «Mission Hospital» v Mission Viejo a v úterý zemřel, přičemž veškeré jeho orgány byly věnovány k transplantaci. Jason Aguilar se stal 2017 šampionem US-Superstock 600, když vyhrál šest závodních jízda a získal celkem 10 umístění v Top-3. Potom přestoupil do kubatury Supersport a průběžně skončil v celkovém hodnocení jednotlivých sezón na P10; P8 a P4. Vloni nezávodil a dělal mechanika svému kamarádovi Michaelu Gilbertovi v MotoAmerica STK1000, (ten obsadil 4. místo celkově).

R.I.P. oběma jezdcům a hlubokou soustrast pozůstalým.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama