Komentáře k článku Arbolino, Baltus – news na přestupovém trhu Moto2 zpět na článek →

  • Nepřihlášený Karel Úterý 19.srpna 2025, 23:17

    Filip ideálně do Italtrans, u Fanticu budou podle mě chtít víc peněz, co se říká hrozí jim úplný krach a nemuseli by ani dojet sezonu.

    Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama