Nejnovější články
- včera - Vážná havárie ukončila závod TT Senior ve druhém kole.
- včera - Michael Dunlop vítězí na TT po 36.; Dokoupil skončil v Top-10!
- včera - Pedro Acosta nejrychlejším u Balatonu
- včera - Adrian Fernandez dodatečně diskvalifikován ze 6 závodů !
- včera - Dunlop je v Supersportech neporazitelný
- včera - Náš Filip Salač postoupil přímo do Q2
Tak v kvalifikaci je Aldeguer první a Salač dvaadva- cátý. Že by měli stejnou techniku? To asi těžko.
Reagovat →A proc by tu techniku meli mit stejnou??
Reagovat →to Juwil: Aldeguer není týmovým kolegou Salače, a dokonce oba sedlají jinou značku motorek- Fermin jezdí na Boscoscuru, Filip na Kalexu, takže technika nemůže bejt odlišnější. S kym by měl mít podobnou, ideálně stejnou techniku, je Arbolino. Dneska Arbo jedenáctej- žádná sláva... potom, co předváděl v posleních kvaldách a závodech. Filip dneska, stejně jako v kvlifikaci v Motegi, katastrofa.
Reagovat →pro vlopu: Omlouvám se a děkuji za objasnění svého omylu. Nějak jsem to zkrátka popletl.Jsem rád za vaši reakci, je vidět že fandi komentáře sledují.
Reagovat →