Reklama

31 týmů pro 12h v Estorilu

Celkem 31 týmů se zúčastní 17. července druhého závodu EWC 2021 (MS-Endurance), ve startovní listině nechybí 2 Češi: Karel Hanika za tým YART Yamaha a Michal Filla za Wojcik Racing Team 2 – oba dva s motocykly Yamaha YZF R1.

Naopak ve startovní listině zatím chybí Ondřej Ježek,, který jel při 24 Heures Motos Le Mans v týmu Bolliger Switzerland s Janem Bühnem (Německo) a Jesperem Pellijeffem (Švédsko); a nyní se do sestavy #8 pro závod 12h v Estorilu nevešel.

ENTRY LIST 12H ESTORIL 2021

1- Yoshimura SERT Motul – Suzuki GSX-R 1000 – Gregg Black/Xavier Simeon/Sylvain Guintoli (EWC)

4- Tati Team Beringer Racing – Kawasaki ZX-10RR – Alan Techer/Sebastien Suchet/Julien Enjolras (EWC)

5- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR-R – Josh Hook/Yuki Takahashi/Mike Di Meglio (EWC)

6- ERC Endurance Ducati – Ducati Panigale V4 R – Mathieu Gines/Louis Rossi/Etienne Masson (EWC)

7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Niccolò Canepa/Marvin Fritz/Karel Hanika (EWC)

8- Team Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Jan Buhn/Jesper Pellijeff/Marcel Brenner (EWC)

11- Webike SRC Kawasaki France TRICKSTAR – Kawasaki ZX-10RR – Jeremy Guarnoni/Erwan Nigon/David Checa (EWC)

18- Team 18 Sapeurs Pompiers CMS Motostore – Yamaha YZF R1 – Hugo Clere/Erwan Nigon/Matthieu Lussiana (Superstock)

24- BMRT 3D Maxxess Nevers – Kawasaki ZX-10RR – Jonathan Hardt/Julien Pilot (Superstock)

27- TRT27 Bazar 2 La Becane – Suzuki GSX-R 1000 – Hugo Girardet/Federico Napoli/Regis Stolz (Superstock)

31- British Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Jonathan Railton/Joe Akroyd/Kurt Wigley (Superstock)

33- Team 33 Louit April Moto – Kawasaki ZX-10RR – Christian Gamarino/Corentin Perolari/Luca Vitali (Superstock)

34- JMA Racing Action Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Julien Bonnet/Maxime Cudeville/Cyril Carrillo (Superstock)

36- 3ART Best of Bike – Yamaha YZF R1 – Nicolas Escudier/Martin Renaudin/Ludovic Rizza (EWC)

37- BMW Motorrad World Endurance Team – BMW M 1000 RR – Xavi Forés/Markus Reiterberger/Kenny Foray (EWC)

41- RAC41 Chromeburner – Honda CBR 1000RR-R – Gregory Fastre/Wayne Tessels/Chris Leesch (Superstock)

44- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Alexis Masbou/Kevin Calia/Luca Scassa (Superstock)

55- National Motos – Honda CBR 1000RR-R – Stephane Egea/Guillaume Antiga (Superstock)

65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffrey Dehaye/Stefan Strohlein/Benjamin Colliaux (EWC)

77- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Gino Rea/Sheridan Morais/Christoffer Bergman (EWC)

86- Pitlane Endurance – Yamaha YZF R1 – Maxim Pellizotti/Alex Sarrabayrouse/Adrian Parassol (Superstock)

90- Team LRP Poland – BMW S 1000 RR – Dominik Vincon/Stefan Kerschbaumer/Kamil Krzemien (EWC)

91- Energie Endurance 91 – Kawasaki ZX-10RR – Christian Napoli/Noel Roussange/Martin Choy (Superstock)

94- Team LH Racing – Yamaha YZF R1 – Benjamin Fontanelle/Nicolas Cronier (Superstock)

96- Moto Ain – Yamaha YZF R1 – Randy De Puniet/Robin Mulhauser/Roberto Rolfo (EWC)

101- AvioBike – Yamaha YZF R1 – Giovanni Baggi/Andrea Boscoscuro/Francesco Cocco (Superstock)

119- Slider Endurance – Yamaha YZF R1 – Charles Cortot/Charles Diller/Dylan Buisson (Superstock)

121- Falcon Racing – Yamaha YZF R1 – David Chevalier/Theo Eisen/Loic Millet (Superstock)

156- Team Players – Kawasaki ZX-10RR – Mathieu Thibault/Axel Aynie/Arnaud De Kimpe (Superstock)

333- VRD Igol Experiences – Yamaha YZF R1 – Florian Alt/Florian Marino/Nico Terol (EWC)

777- Wojcik Racing Team 2 – Yamaha YZF R1 – Marek Szkopek/Michal Filla/Kevin Manfredi (Superstock)



Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama