Reklama

ViaGo Venice: elektrický skútr se sportovními tvary

Pod sportovním designem skútru ViaGo Venice byste čekali spíše pohon spalovacím motorem než elektrickým, ale i tento stroj vám nabídne podobný zážitek s rychlým startem na křižovatkách. Díky jeho hmotnosti 112 kilogramů a nízkému těžišti se s ním lehce manipuluje. S dojezdem až 100 kilometrů zvládnete i delší trasu než jen jízdu po městě.

Na první pohled byste nepoznali, že se jedná o elektromotocykl. Sportovní vzhled s ostrými tvary rozhodně zaujme mladé jezdce a nemusí mít ani příliš zkušeností. Jeho přední části dominují dva velké světlomety a na přístrojové desce umístěný displej. Pro uložení věcí je přímo pod sedadlem k dispozici prostorný a zamykatelný zavazadlový prostor. Na výběr máte ze čtyřech barevných provedení, černá, tmavě šedá, modrá a červená.

1 ViaGo Venice elektroskutr (1)1 ViaGo Venice elektroskutr (2)

Skútr má pohotovostní hmotnost 112 kilogramů a je koncipován na uvezení zátěže až 150 kilogramů. Při jeho vývoji byl kladen důraz na nízké těžiště, aby se s ním dobře manipulovalo na místě i při pomalé jízdě. Skútr je poháněn elektromotorem 2000 W QS, maximální rychlost je omezená na 45 km/hod a mohou jej řídit osoby starší 15 let s řidičským oprávněním skupiny AM, výkonnější stroje vyžadují řidičský průkaz skupiny B. O bezpečné zastavení skútru se postarají kotoučové hydraulické brzdy.

1 ViaGo Venice elektroskutr (3)1 ViaGo Venice elektroskutr (4)

Kromě volby barvy si zákazník může zvolit jednu ze dvou variant kapacit Li-Ion baterie, 20 nebo 40 Ah. Od toho se odvíjí i dojezd až 50 či 100 kilometrů. Venice je třeba nabíjet v dosahu běžné elektrické zásuvky s napětím 220 V a jeho plné dobití trvá 6 hodin. Cena provedení se základní 20Ah baterií je 59 990 Kč, varianta s výkonnější baterií a dojezdem až 100 km stojí 74 990 Kč.

Zdroj: SWSLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama