Reklama

ViaGo Bologna: elektrický skútr

Ve stylu italské Vespy se představil elektrický skútr ViaGo Bologna. Nabízí se s motorem o výkonu 2 nebo 4 kW a ve dvou variantách, základní Classic nebo v rozšířené verzi Deluxe vybavené navíc Alarmem a GPS čipem. Řídit jej můžete od 15 let s řidičským průkazem skupiny AM nebo od 18 let s průkazem skupiny B.

Novinka ViaGo Bologna je elektrický skútr s v retro stylu, ovšem s moderními prvky. Informace o rychlosti, aktuálním stavu nabití baterie a ujetých kilometrech se zobrazují na digitálním barevném displeji. Z boku blatníku je přihrádka, kam se vejde telefon a doklady. Uvnitř je USB-A konektor, který lze využít pro dobíjení. Velkou výhodou tohoto skútru je snadno a rychle vyjímatelná baterie s následnou možností jejího dobití u jakékoli elektrické zásuvky. Při zcela vybité baterii trvá dobití do plna 6 hodin. Dobíjecí adaptér má velikost větší notebookové nabíječky.

1 ViaGo Bologna elektroskutr (2)1 ViaGo Bologna elektroskutr (3)1 ViaGo Bologna elektroskutr (4)

Elektroskútr váží podle zvolené konfigurace od 115 do 125 kg a je možné ji zatížit až 150 kg. Modely s 2kW motorem dosahují maximální rychlosti 45 km/h, výkonnější verzi Deluxe lze rozjet až na 85 km/h. Podle toho, zda objedná zákazník variantu s jednou nebo dvěma Li-Ion bateriemi, nabízí skútr dojezd až 50, respektive 100 kilometrů. O brždění se starají kotoučové hydraulické brzdy.

1 ViaGo Bologna elektroskutr (8)1 ViaGo Bologna elektroskutr (9)1 ViaGo Bologna elektroskutr (10)1 ViaGo Bologna elektroskutr (1)

Verze Classic je v nabídce v pěti barevných provedeních – bílé, lesklé či matné černé, světle modré a mentolově zelené. Model Bologna 2000W Deluxe je k dispozici ve výrazné červené barvě a Bologna 4000W Deluxe se prodává v modrém provedení. Deluxe verze je vybavena alarmem, GPS čipem pro snadnou kontrolu polohy skútru, řadou chromových doplňků včetně předního a zadního sklopného nosiče, pláštěnkou proti dešti a stylovými pneumatikami Kendo s bílými bočnicemi. Na zadní nosič lze navíc v barvách identických se skútrem samostatně dokoupit kufr, do kterého se pohodlně vejde i přilba. K základnímu modelu Classic lze doplňky objednat i samostatně. Cena skútru ViaGo Bologna se pohybuje od 57 990 Kč do 94 990 Kč.

1 ViaGo Bologna elektroskutr (5)1 ViaGo Bologna elektroskutr (6)1 ViaGo Bologna elektroskutr (7)

Zdroj: SWSLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama