Kymco People GT: městský ideál

Nová generace „městského“ skútru People GT 300i přichází na trh i se svou levnější variantou GT 125i. Tento typ skútru bude jistě oblíben pro výkonný motor, velká kola nebo atraktivní tvary a přitažlivou cenu.

Novinkový skútr People GT přináší značka Kymco ve dvou objemových třídách 300 a 125. Oba jsou předurčeny zejména k městským vyjížďkám, pro které byl připravena úzká stavba skútru, velká šestnáctipalcová kola a tedy s tím související dobré jízdní vlastnosti, které poskytnout komfort při jízdě po nerovnostech nebo kostkách. Atraktivní ostře řezané, ale elegantní křivky na první pohled zaujmou a jako design je stejně výjimečná i technika, schovaná v útrobách tohoto stroje. People GT 300i je vybaven jednoválcovým čtyřtaktním motorem s elektronickým vstřikováním paliva a výkonem 21,1 kW, který patří svým výkonem mezi leadery na trhu.

Kymco People GT 300i poskytuje také vysoký komfort jízdy za všech podmínek, o který se starají vpředu hydraulická teleskopická vidlice a vzadu kyvná vidlice s dvojicí tlumičů. Brzdový systém využívá kotoučů s třípístkovým třemnem vpředu. Bohatá je standardní výbava, která obsahuje například velmi účinný štítek proti špatným povětrnostním podmínkám, multifunkční zámek s hlavním klíčem ovládajícím zapalování, uzávěr palivové nádrže a sedlo. K výbavě patří také topcase v lakovaný barvě, osvětlení v moderním LED diodovém designu a pohodlně vypadající sedlo. A cena? Novinka stojí v provedení People GT 300i s výkonem 29 koní 114 990 Kč, přičemž slabší variantu People GT 125i s výkonem 15 koní pořídíte za 81 990 korun.

KymcoGT 300i2Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama