Reklama

Voge Brivido 525RR: první sportovní motocykl

Voge představilo svůj první sportovní motocykl ve střední kubatuře. Model Brivido 525RR má moderní, sportovně laděný design a je poháněný dvouválcovým řadovým motorem o zdvihovém objemu 494 ccm a výkonu 47,7 koní, což v praxi znamená, že jej mohou řídit i majitelé řidičského oprávnění skupiny A2.

Značka Voge, za kterou se skrývá čínský gigant Loncin, pokračuje v představování svých absolutních novinek. Po cestovním enduru Valico DS900X přichází na scénu se sportovním strojem postaveným na osvědčeném dvouválcovém motoru. Jeho zdvihový objem je 494 ccm, výkon 47,7 koní a maximální točivý moment je 44,5 Nm při 8000 otáčkách. Z elektronických asistentů kromě vypínatelného ABS, dostane do výbavy dva přednastavené jízdní režimy Standard a Sport a vypínatelnou kontrolu trakce.

1 Voge Brivido 525RR (3)1 Voge Brivido 525RR (2)1 Voge Brivido 525RR (1)

Motor je usazen v ocelovém rámu na který navazuje kyvná vidlice ze slitiny hliníku. Podvozek tvoří obrácená přední vidlice, vzadu je jeden tlumič uložený na progresivním závěsu a brzdný systém stojí na čtyřpístkových brzdičích Brembo zakusujícím se do jednoho 320mm předního kotouče a brzdící sedmnáctipalcová bezdušová kola obutá do pneumatik Pirelli Diablo Rosso III. Vzadu je jednopístový třmen brzdící jeden 240mm kotouč.

Sportovní vzhled novinky umocňují šikmo protažené světlomety i lomené tvary kapotáže, která je aerodynamicky tvarovaná a také zadní část motocyklu zvednutá směrem vzhůru. Veškeré informace se zobrazují na pětipalcovém LCD displeji. Vykrojené sedlo je ve výšce 785 mm. Suchá hmotnost motocyklu je 172 kilogramů. Do prodeje půjdou dvě barevné varianty, červená a černá. Termín ani cena ještě nebyly výrobcem zveřejněny.

1 Voge Brivido 525RR (4)

Zdroj: MSALogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama