Reklama

Honda Fest 2021: pozvánka na 12. ročník

Majitelé motocyklů značky Honda by měli zbystřit svoji pozornost. Začíná totiž registrace na jedinečnou akci s názvem Honda Fest, která se bude konat 1.-5. září 2021 v krásném prostředí hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně.

Honda Fest je akcí určenou pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoli motocyklu značky Honda. Připraveny jsou tři celodenní vyjížďky po pečlivě vybraných trasách v nádherném prostředí Krkonoš. Základním táborem bude čtyřhvězdičkový hotel Orea Resort Horal ve Špindlerově Mlýně. Tradičně nebude chybět večerní program a také testování motocyklů Honda, při kterém si může každý z účastníků vyzkoušet nejžhavější novinky letošní sezóny.

1 Honda Fest 2017 (8)2 Honda Fest 2017 gabina (13)2 Honda Fest 2017 offroad (10)

Termín akce:
1. - 5. září 2021
Příjezd je ve středu 1. září 2021 odpoledne/večer a odjezd v neděli 5. září 2021 v dopoledních hodinách.

Místo konání akce:
hotel Orea Resort Horal, Špindlerův Mlýn.

Jak se na akci přihlásit:
prostřednictvím ONLINE registračního formuláře na stránce Honda Fest

Platbu je potřebné zrealizovat příkazem na úhradu do 3 dnů po registraci. Zákazníci ihned po registraci dostanou automaticky generovaný potvrzující email s číslem bankovního účtu a instrukcemi k platbě.

Účastnický poplatek:
7.480,-Kč vč. DPH/osoba/pobyt.

Tento účastnický poplatek zahrnuje:

- 4x ubytování v hotelu Orea Resort Horal, Špindlerův Mlýn (ve dvoulůžkovém pokoji při obsazení dvěma osobami), místní poplatky

- 4x polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu)

- neomezený vstup do hotelového bazénu, whirpoolu, finské a parní sauny v rámci otevíracích hodin (privátní saunová zóna je za příplatek)

- hotelové venkovní parkoviště

Pro registrované platí stornopodmínky hotelu Orea Resort Horal.

Pokud v důsledku přímých opatření vlády a/nebo jiných kompetentních orgánů státní správy, uložených v souvislosti s výskytem či šířením nového typu koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 a infekční nemoci COVID-19, tímto virem vyvolané, bude zakázáno poskytovat hotelové služby a realizovat akci Honda Fest 2021, budou podniknuty kroky k navrácení účastnických poplatků v nejbližším možném termínu.

Pro účastníky bude připraven večerní program - cestovatelské prezentace, kaskadérské vystoupení, disco, soutěž o ceny.

Každý účastník dostane tričko s logem Honda Festu, nálepku na motorku a podrobný tištěný itinerář s trasami.

Elektronický itinerář všech plánovaných tras pro navigace, organizační pokyny ohledně příjezdu a prvního dne obdrží účastníci emailem minimálně týden před konáním samotné akce.

Neváhejte - počet míst je limitován kapacitou ubytování!
A pokud jste přece jen trochu na pochybách, přečtěte si naši reportáž z Liptovského Jána, z Krkonoš nebo z loňských Devět skal a budete mít jasno.

1 Honda Fest 2017 (14)1 Honda Fest 2017 (15)1 Honda Fest 2017 (18)Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama