Reklama

Harley-Davidson Praha: 6. Nedoklubko Challenge 25. května 2024

Další ročník Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge se uskuteční v sobotu 25. května a jeho výtěžek již počtvrté v řadě podpoří neziskovou organizaci Nedoklubko. Netradiční závod, jehož cílem je projet 10 předem stanovených bodů nejkratší možnou trasou je určen pro všechny jezdce, bez ohledu na značku a typ motocyklu.

Čtvrtá květnová sobota, 25. května, bude patřit dalšímu ročníku Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge. Speciální akci a trochu netradičnímu závodu, jehož cílem je projet 10 předem stanovených bodů při najetí nejkratší možné trasy, tedy nejnižšího počtu kilometrů. Jedinou podmínkou závodu je absolvování trasy výhradně po silnicích I., II. a III. třídy, bez jakéhokoli zkracování přes polní cesty nebo louky a samozřejmě za dodržení všech silničních a bezpečnostní předpisů. Vítěz získá zajímavý finanční obnos, který je tvořen polovinou částky vybrané na startovném, druhá polovina putuje právě organizaci Nedoklubko, pomáhající rodinám s předčasně narozenými dětmi.

1 Harley Davidson Challenge Nedoklubko (1)1 Harley Davidson Challenge Nedoklubko (3)1 Harley Davidson Challenge Nedoklubko (5)

Stanovená trasa bude měřit zhruba 200 km a zahrne průjezdní body po Praze, středních Čechách či přilehlých krajích. Registrační poplatek pro jednotlivce činí 1 000 Kč včetně DPH a pro firmu 10 000 Kč bez DPH a v současné chvíli zbývá už jen pár míst pro účastníky z řad firem. Jezdci se již nyní mohou registrovat na přes formulář na stránce http://hdchallenge.cz, kde stačí uvést jméno, telefonní číslo a informaci, v jaké kategorii se jezdec účastní. Vzhledem k enormnímu zájmu je vhodné s registrací příliš neotálet.

Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge bude navíc letos zcela bez limitů, tak, aby se mohli zúčastnit skutečně všichni! Všichni, kteří chtějí podpořit Nedoklubko, bavit se a u toho si užít jízdu, která má smysl. Pokud totiž někomu nevyhovuje termín akce, nemůže do Prahy na start dorazit nebo třeba není vůbec motorkář nebo nemá k dispozici motocykl, na kterém by jel, není to pro účast nijak limitující. Absolvovat Challenge je totiž možné i takzvaně na dálku ve vlastním zvoleném termínu! Pro všechny takovéto případy připravili organizátoři speciální kategorii.

1 Harley Davidson Challenge Nedoklubko (6)1 Harley Davidson Challenge Nedoklubko (2)1 Harley Davidson Challenge Nedoklubko (4)

Celé dva měsíce, od 15. března do 15. května, tak může zájemce absolvovat jízdu s vlastními stanovenými průjezdními body, které zaznamená, ideálně v podobě GPX, a následně pošle screen trasy a fotky na e-mail challenge@harley-davidson-praha.cz. A hlavně, jet může opravdu na čemkoli, třeba i na kole, koloběžce, skateboardu, kolečkových bruslích, onewheelu nebo třeba longboardu. Trasa a průjezdní body i vzdálenost je zcela v režii samotného jezdce, speciálně ceněné jsou pak trasy ve tvaru srdce, které získávají bonusovou cenu v podobě vstupenek na All American Fest (30.8. – 1.9., Praha, Výstaviště Holešovice).

Zájemci o tento typ účasti v závodu po registraci uhradí startovné v minimální částce 777 Kč prostřednictvím portálu Darujme.cz, které v plné výši poputuje Nedoklubku. Vlastní zvolenou trasu pak musí absolvovat a zaslat na e-mail do 15. května. Poté organizátoři zvolí 20 jezdců, kteří projeli nejzajímavější trasy a pozvou je na oficiální finále Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge na Zámek Lány.

Více informací a registraci naleznete na www.hdchallenge.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/HDPrahaChallenge www.facebook.com/HDPrahaChallenge.

Zdroj: HD PrahaLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama