Reklama

4. CFMOTO motosraz v Rožnově: největší v Evropě

Byl to teprve čtvrtý ročník mezinárodního srazu majitelů motocyklů CFMOTO, ale už nyní se stal největším setkáním fanoušků v celé Evropě. Akce sice byla limitována počtem 220 registrací účastníků, ale na sraz se přijelo podívat i velké množství lidí bez registrace. Měli totiž velký zájem o testování motocyklů.

Společnost Journeyman CZ s.r.o. je dovozcem CFMOTO pro Českou a Slovenskou republiku a již několik let po sobě patří mezi deset nejlepších prodejců CFMOTO na světě. Portfolio motocyklů díky spolupráci KTMR2R - CFMOTO v současné době dosahuje až 18 různých modelů, a to ještě před letošní výstavou EICMA, kde budou představeny další modely.

1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (9)}1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (8){{0000056278?preview|1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (10)}

Kdo očekává na motosrazu CFMOTO tvrdou hudbu a slečnu v mokrém tričku, ten ji nedostane. To ale neznamená, že o zábavu není postaráno, jen v jiném stylu. Během pátku a soboty si mohli účastníci najednou užít buď v party stanu, nebo v kempu spoustu hodnotného programu - kromě volných testovacích jízd motocyklů, během dvou dnů bylo k dispozici 12 modelů, včetně čtyřech TOP novinek: 800MT Explore, 800NK, 800NK a 700MT Premiumy, čekal na ně zábavný, ale i poučný program.

A víte, jak funguje tombola na CFMOTO srazu? Lístek do tomboly si nekoupíte a po oba večery můžete vyhrát spoustu velmi hodnotných věcí. Jednoduše dostanete při registraci lístek do tomboly a jen čekáte na výhru, ale lístků do tomboly bylo tolik, že lístky došly a tým CFMOTO jednoduše rozdal nové lístky, aby soutěž pokračovala.

1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (12)1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (11)1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (1)

Workshopy, prezentace, cestopisy a ne jen materiální věci, to je to, co chce organizační tým CFMOTO věnovat všem. Kromě toho se účastníci během prezentace dozvěděli informace, které běžný člověk uvidí až na výstavě EICMA. Eduard Šlampa (obchodní a marketingový ředitel Journeyman CZ ČR/SR) a Honza Dohnal (obchodní manažer motocyklů CFMOTO) se vrátili z Číny jen pár dní před setkáním a přivezli opravdu velmi žhavé informace.

A na srazu samozřejmě nesmí chybět partneři, cestovatelé a ambasadoři CFMOTO. Jaroslav Šíma a jeho 100 000 km na 800MT – jak to všechno začalo, proběhlo, kde na světě motorka byla a co se s ní stalo. Veronika Hankocyová a její Wonderwomenracing team – aby se vědělo, že holky umí jezdit na motorce stejně dobře jako kluci a jak šlape CFMOTO 300NK v její motoškole. Michal „Indy“ Dokoupil všem ukázal o čem jsou závody TT Isle of Man a jak často překvapí frekventanty motoškoly na CFMOTO 300. A Marek Slobodník? Ten je na světě opravdu jen jeden. Všichni se těšili na jeho českou premiéru z letošního roku. INDODIESEL NA CESTE z Indie, která byla v jeho podání jedinečná. Když skončil své vystoupení, potlesk nebral konce.

1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (2)1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (4)1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (3)

Kuba Nevřala, ve spolupráci s Auto-Moto Dohnal, zájemcům přehledně ukázali řadu důležitých věcí, které by měl motorkář znát, ale také to, jak se přes zimu udržet v kondici. Součástí prezentace tohoto týmu byla i odborná ukázka první pomoci. DEVOLD ukázal, jak se správně oblékat nejen na jízdu na motocyklu, ale i na pěší túry v přírodě. Throttle Punks prozradili, jak správně pečovat o motocykl. Helite AIRBAG aneb bláznivá ukázka toho, jak může nafouknutý airbag odolat ostrému ostří obří sekery.

Spanilá CFMOTO jízda se vyznačovala se skvělým počasím, klikatou trasou přes 2 horské hřebeny a užili si ji jezdci na 106 motocyklech. Přičemž celého srazu se zúčastnilo 233 účastníků na 158 motocyklech. Poděkování patří nejen jim, ale také obchodním partnerům a partnerům srazu.

1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (5)1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (6)1 CFMOTO 4 sraz Roznov 2023 (7)

Zdroj: TZ Journeyman CZ s.r.o.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama