Reklama

HJC přilba RPHA 11: nepřehlédnutelní Mimoni

S atraktivní a vtipnou grafikou na téma oblíbených žlutých postaviček Mimoňů přichází výrobce přilep HJC. S touto přilbou budete jednoznačně nepřehlédnutelní. Pořídit si ji můžete v nejvyšší modelové řadě přileb označené RPHA 11.

Řada RPHA 11 má unikátní aerodynamický design, špičkový kompaktní tvar skořepiny a nízkou hmotnost (1300g, +/-50g dle velikosti přilby). Pokročilé ventilační systémy a redukce šumu oceníte zejména při vyšších rychlostech. Líbit se vám bude i měkký a pohodlný interiér multicool s pokročilou antibakteriální textilií. Snadněji odvádí vlhkost a také rychle schne. Interiér je kompletně vyjímatelný a omyvatelný.

Velmi snadná je výměna plexi štítku, což se vám bude zaručeně hodit, neboť v balení každé přilby naleznete pinlock a čiré a tmavé (kouřové) plexi. Plexi disponuje širší plochou pro lepší periferní vidění a také duálním zamykáním pro vysokorychlostní závodní podmínky. Přilba je přizpůsobená pro vkládání dioptrických brýlí, PLEXI s anti-UV ochranou.

1 HJC prilba RPHA 11 Mimoni (3)1 HJC prilba RPHA 11 Mimoni (4)1 HJC prilba RPHA 11 Mimoni (2)1 HJC prilba RPHA 11 Mimoni (1)1 HJC prilba RPHA 11 Mimoni (5)

Přilba má konstrukci P.I.M. PLUS, neboli Premium Integrated Matrix PLUS, která se skládá ze třech různých materiálů – uhlíkové vlákno, aramidové vlákno (pevnější než kevlar) a sklolaminát, jejichž kombinací vznikne velmi odolná, nárazuvzdorná a přitom lehká skořepina. Lícnice jsou tvarovány tak, aby vás v kritické situaci co nejvíce ochránili, ale přitom vám neubrali na komfortu při nošení helmy. Zapínání je na bezpečnostní D kroužek.

Nabízí se v pěti velikostech od XS až po XXL a prodejní cena této vtipné helmy je 16 590,- Kč vč. DPH. Pořídit si ji můžete třeba na tomto odkazu u firmy Bonmoto. Přilba splňuje platnou evropskou homologaci a je schválená podle bezpečnostní normy ECE 22.05.

Zdroj: TZ BonmotoLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama