Reklama

Suzuki: ve znamení zvěrokruhu

Již delší dobu přemýšlíte, jaký model motocyklu si pro letošní sezonu pořídíte, a stále se nemůžete rozhodnout, který by byl pro vás ten pravý? Se zajímavým nápadem přichází japonský výrobce motocyklů Suzuki. Co si takhle vybrat model podle znamení zvěrokruhu?

No schválně, jen tak pro zábavu, zkuste si najít své znamení a porovnat, zda daný motocykl odpovídá vaší charakteristice a je pro vás ten pravý.

BERAN (21. 3.–19. 4.): je otevřený, pozorný, nezávislý a velkorysý. Věrným společníkem vám bude V-Strom 650, univerzální cestovní enduro, které vás spolehlivě doveze tam, kam si budete přát.

BÝK (20. 4.–20. 5.): je čestný, spolehlivý, lhostejný, houževnatý a odhodlaný, stejně jako nový Intruder C1500T. Už na první pohled se vám chce na něj usednout a dát si pohodovou jízdu a to pořádně dlouhou. Přece si ty úžasné boční kufry, potažené kůží, nepovezete prázdné jen tak nadarmo.

BLÍŽENCI (21. 5.–21. 6.): jsou inteligentní, zvědaví a milující lidé. Suzuki GSX 1250 FA splní všechny vaše požadavky, které od tohoto cestovně – sportovního motocyklu očekáváte. Vysoký štítek vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím.

RAK (22. 6. –22. 7.): je vytrvalý, cílevědomý, energický, chytrý, intuitivní a rád fantazíruje. Suzuki GSR 750 má rozhodně sportovní ambice. Není to žádná okruhová motorka, ale tenhle „naháč“ můžeme směle řadit mezi sportovní motocykly.

LEV (23. 7. –22. 8.): je dynamický, expanzivní, nezávislý, hrdý a sebevědomý. A tohle je i zároveň výstižná charakteristika skútru Burgman 400. Žádné malé vozítko, ale pořádný stroj, pro chlapa, jako jste vy.

PANNA (23. 8. –22. 9.): je rozumná, diskrétní, přesná, racionální, ale i vybíravá, stejně jako nová INAZUMA 250. Malý blesk v kategorii čtvrtlitrů, vhodný pro začátečníky nebo pro ty, kteří se za řídítka motocyklu vracejí po dlouhé době.

VÁHY (23. 9. –22. 10.): jsou pohodové, přátelské, mají rádi krásu a harmonii. Linii zaoblených tvarů a ladných křivek vám zaručí Suzuki Gladius. Řídí se lehce a vy si tak můžete vaši jízdu užívat s úsměvem na tváři a s radostí v srdci.

ŠTÍR (23. 10. –21. 11.): je přitažlivý, zdrženlivý a kritický, všechno nebo nic. Zároveň je vášnivý a odvážný stejně jako supersport GSX-R 600. Potkáte jej na okruhu i v běžném provozu a pokaždé vás uchvátí hbitostí, s jakou se proplétá zatáčkami.

STŘELEC (22. 11.–21. 12.): je podnikavý, plný energie a vitality, univerzální a má rád dobrodružství, které mu dopřeje jedině GSX-R 1300 Hayabusa. Legenda mezi motocykly, žhavá střela s maximální rychlostí až 300 km/h. Pod kapotou se ukrývá 197 koní, připravených na jediný povel plynu vyrazit vpřed.

KOZOROH (22. 12. –19. 1.): je nezávislý, stabilní, opatrný, důvěryhodný, tvrdě pracující a spolehlivý. Jeho spřízněnou duší bude zcela jistě GSX 650 F, který se dá výstižně charakterizovat těmito čtyřmi slovy: „spolehlivý univerzální cestovní motocykl“.

VODNÁŘ (20. 1. –18. 2.): má pro vás vždy porozumění, je jemný a trpělivý, nadšený a živý, s tendencí k exhibicionismu. Pro něj je jedinou volbou velkoobjemový skútr BURGMAN 650. S tímto motocyklem vás rozhodně nikdo nepřehlédne, jeho maximální rychlost se blíží 200 km/h.

RYBY (19. 2. –20. 3.): jsou přizpůsobivé, univerzální, velkorysé, přátelské, dobromyslné a loajální, stejně jako jeden milion lidí, kteří si zvolili Suzuki GSX-R 1000. Nejvíce si tento supersport užijete na závodním okruhu, kde plně využijete jeho výkon.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama