Reklama

Motocykl roku 2012: nominováno 35 motocyklů

Česká anketa o nejhezčí motocykl roku (hodnotí se jen podle obrázků) byla už pošestnácté vyhlášena sekcí moto při SDA. V nominaci je celkem 35 novinek.

Svaz dovozců automobilů letos opět vyhlásil anketu, jejíž úroveň jde rok od roku trochu z kopce. Samozřejmě to souvisí s poklesem prodejů na českém trhu, nejednotností dovozců (ať postojem vůči této anketě nebo třeba k účasti na jedné ze dvou pořádaných motocyklových výstav), nedůvěrou k systému hlasování, kdy většinu (60:40) má porota složená z takzvaných odborníků (hodnotí nominované motocykly ve většině případů podle obrázků a velkou váhu zde mají sympatie k jednotlivým značkám) a třeba i s léty „prověřenou“ pořádající agenturou.

Stroje nominované v této anketě (celkem šest kategorií) jsou letos jednoznačně spojeny s brněnskou výstavou Motosalon, konané v jihomoravské metropoli od 7. do 11. března. Zde můžete hlasovat i vy, daleko jednodušší je to ale na stránkách ankety. A pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát jednu z patnácti cen. Hlavním lákadlem bude zcela jistě motocykl Triumph Scramler či skůtr Agados Rahier.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama