Reklama

Ewan McGregor a Charley Boorman vyrazí na třetí dobrodružnou cestu s HD LiveWire

Je to už patnáct let, kdy se tihle dva pánové vypravili na svoji první cestu kolem světa Long Way Round, u nás známé také jako Na mašině kolem světa, a velké množství z nás si s nimi aspoň touto cestou plnilo svůj sen o dobrodružství v sedle motocyklu. V plánu mají třetí jízdu a tentokrát pojedou na elektrickém Harleji.

Ten příběh snad zná každý z nás, dva letití kamarádi, herci Ewan McGregor a Charley Boorman, kteří se na GéeSech vydali na cestu kolem světa a skvěle ji zdokumentovali v seriálu Long Way Round. Po tomto úspěchu se o tři roky později vydávají na další dobrodružství nazvaném Long Way Down, tentokrát však jedou po mapě směrem dolů, ze Skotska až do Kapského města.

1 Harley Davidson LiveWire 2019 (3)1 Harley Davidson Livewire test Filip (34)1 Harley Davidson Livewire test Filip (36)

Nyní se připravují na svou třetí cestu nazvanou Long Way Up a pojedou na ní z nejjižnějšího místa v Argentině do Los Angeles, nebo možná, že své dobrodružství zakončí až na Aljašce, ještě si nejsou zcela jistí. Jedno však vědí určitě a to, že pojedou na elektrické novince Harley-Davidson Livewire. Je otázkou, jaké to bude pravé dobrodružství, když jim v patách pojede celý televizní štáb a každý z jezdců bude mít k sobě elektrický pick-up Rivian R1T, který s největší pravděpodobností poveze rychlonabíječky jak pro sebe, tak i pro jejich motocykly.

long way round Charley Boorman Ewan McGregor

O cestě z Argentiny až na Aljašku hovořil Boorman již před rokem, vše se však odkládalo kvůli hereckým povinnostem McGregora. Nyní však nic nebrání tomu, aby se tihle dva životní kamarádi vydali na třetí dobrodružnou cestu s motocykly, které budou limitovány dojezdem na plný akumulátor něco málo přes 200 kilometrů. No a my se můžeme těšit na další road movie v podání těchto dvou dobrodruhů.

Vy si jejich dobrodružnou cestu můžete připomenout třeba zde:Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama