Reklama

Moto Guzzi V7 Stone Special Edition: v kontrastních barvách

Na Světových dnech Moto Guzzi byla představena nová verze oblíbeného modelu V7 Stone. Jeho sportovní vzhled ještě více umocňuje nová grafika Shining Black s červenými detaily a s výfukem Arrow.

Model V7 od Moto Guzzi V7 patří mezi syrové stroje s odvážným a autentickým charakterem. Díky své jednoduchosti nabízí velké množství úprav. Necelé dva roky od jara 2021, kdy byla uvedena na trh další generace V7 s novým motorem, představuje Moto Guzzi na Světových dnech Moto Guzzi novou verzi V7 Stone Special Edition.

1 Moto Guzzi V7 Stone Special Edition (5)1 Moto Guzzi V7 Stone Special Edition (4)

V7 Stone Special Edition se zbavila matných odstínů, typických pro verzi Stone a místo nich nabízí speciální barevné provedení Shining Black, vylepšené na nádrži grafikou a červenými detaily, které připomínají stylové prvky nejsportovnějších modelů značky s logem orla. Sportovní vzhled podtrhují také červeně lakované tlumiče a kontrastní červené prošívání sedla, specifické pro tento jedinečný model. Štítek na držáku řídítek označuje, že se jedná o speciální edici.

Nová verze se odlišuje také zrcátky v koncích řídítek, která jí dodávají ještě dynamičtější profil, a víčkem palivové nádrže z černého eloxovaného hliníku. Stranou nezůstal ani samotný dvouválec Moto Guzzi 850, který dostal ventilová víka ve zbrusu nové grafitové barvě a kryt vstřikování z černého eloxovaného hliníku.

1 Moto Guzzi V7 Stone Special Edition (3)1 Moto Guzzi V7 Stone Special Edition (2)1 Moto Guzzi V7 Stone Special Edition (1)

Svalnatější vzhled podtrhuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, díky kterému motocykl získává na síle, a to jak maximálním výkonu, který se vyšplhá ze 48 na 49 kW (66,5 koní) při 6700 ot/min, tak maximálním točivém momentu, který naroste ze 73 na 75 Nm při 4900 ot/min. Výfuky Arrow, kterými je speciální edice vybavena, budou k dispozici jako příslušenství pro všechny motocykly Moto Guzzi V7. V České republice bude nový motocykl k dispozici od listopadu 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 249 900 Kč včetně DPH.

Zdroj: Moto GuzziLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama